Reklāma

Zelta rasa
Rīga, Daibes iela

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 2-5
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 150
Telpu platība: 35 - 114 kv. m
Teritorijas platība: 1.3 ha
Cenas: no 1200 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada decembrī
Attīstītājs: SIA "Alkantra"
Celtnieks: SIA "GAMI"

Zelta rasa ir triju dzīvojamo māju kompleks 1.3 hektāru plašā, labiekārtotā teritorijā. Projekta celtniecība tika uzsākta 2006. gada februārī, bet to nodot ekspluatācijā plānots 2007. gada decembrī. Projekts atrodas klusā, zaļumu ieskautā vietā, 500 m attālumā no tirdzniecības centra „Spice”. Kompleksa ēkas ir līdz no 2 līdz 5 stāviem augstas, un tajās kopumā atradīsies 150 dzīvokļi.

Zelta rasas dzīvokļi tiek tirgoti ar pilnu iekšējo apdari. Katrā dzīvoklī ir liels balkons, bet augšējo stāvu dzīvokļos būs terases ar dekoratīviem augiem. Ir iespējams ierīkot kamīnus augšējo stāvu dzīvokļos, kā arī papildu apžogotas terases-dārziņus pirmajā stāvā.

Pie katras mājas ir apgaismots iekšējais pagalms ar apstādījumiem, gājēju celiņiem un soliņiem. Tiks izveidoti divi bērnu spēļu laukumi kompleksa teritorijā. Māju pirmajos stāvos tiks ierīkots sporta un veselības komplekss, bērnudārzs un citi svarīgi infrastruktūras objekti. Projektā ir paredzēts izveidot gan pazemes, gan virszemes autostāvvietas. Pazemes autostāvvietās varēs novietot 170 automašīnas, savukārt virszemes autostāvvietās - 148 automašīnas.

Apsaimniekošanas izdevumi - 0.40 Ls/kv. m.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv