Reklāma

Mārtiņa nams
Rīga, Slokas iela 59

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 45
Telpu platība: 40 - 150 kv. m
Cenas: no 900 Ls/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada 30. jūlijā
Attīstītājs: SIA "Arco Real Estate"
Arhitekts: SIA "Linson"
Celtnieks: SIA "CMR"

Mārtiņa nams atrodas zaļā un mierīgā rajonā Pārdaugavā, Slokas ielā 59. Tā tuvumā ir Botāniskais dārzs, bērnudārzs, vairākas mācību iestādes, kā arī Medicīnas Universitāte un Stomatoloģijas poliklīnika. Līdz centram var nokļūt 8 minūšu laikā, braucot ar automašīnu.

Dzīvokļi tiek tirgoti ar "balto apdari". Dzīvokļu cenā ir iekļautas arī noliktavas telpas pagrabstāvā. Dzīvokļiem būs balkoni un terases, kuri izbūvēti ar pilnībā pabeigtiem apdares darbiem atbilstoši projektam. katrā dzīvoklī izbūvēts iekšējais elektrotīkls, elektrības patēriņa skaitītājs tiks izvietots koplietošanas telpās. Ēkai ir pilnībā izbūvēta apkures sistēma, dzīvoklī būs izvietots siltuam patēriņa skaitītājs. Blakus esošie dzīvokļi tiks nodalīti ar nesošajām monolītbetona sienām un monolītbetona griestiem, kas starp dzīvokļiem nodrošinās skaņas izolāciju. Dzīvokļos ir plānots iebūvēt lielus logus (stikla sienas), līdz ar to dzīvokļi būs gaiši. Dzīvokļu griestu augstums - no 3.2 līdz 4.4 metriem. Liela daļa dzīvokļu ir ar skatu uz divām vai pat trijām debespusēm.

Ēkas apsaimniekošanu veiks "KSA Māju serviss". Apsaimniekošanas izdevumi - 0.32 Ls/kv. m.

Projekta teritorija būs apzaļumota, esošie koki tiks saglabāti. Paredzēts izveidot pazemes un āra autostāvvietas. Mārtiņa namam būs slēgts iekšpagalms ar 24 stundu apsardzi. Tiks ierīkots arī bērnu rotaļu laukums šajā slēgtajā pagalmā. Ēkā būs moderni lifti.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv