Reklāma

Duntes Ozoli
Rīga, Duntes iela 28

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 16
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 217
Telpu platība: 46 - 307 kv. m
Teritorijas platība: 18510 m²
Cenas: no 2122 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada rudens
Attīstītājs: SIA "Duntes Ozoli"
Arhitekts: Viktors Ugrimovs (SIA "LPL")
Celtnieks: SIA „Budimex Latvia”

Ēkas siluets atgādina staltu buru, citiem – kalnu upes ūdenskritumu, jo savdabīga 15 stāvu mājas īpašība ir kaskāde no 8 lejupejošām terasēm. Īpašu vieglumu un netraucētu gaismas plūsmu ēkā rada stikls, kas rotā ēkas fasādi.

Kā projekta pozitīvo aspektu jātzīmē tā atrašanās vieta, jo galvaspilsētas pats centrs atrodas vien 10 minūšu braucienā. Tā kā ēka atrodas pakalnā, no ēkas augšējiem stāviem atklājās Rīgas lieliskākie skati, un netraucē mikrorajonu bloku mājas.

Duntes Ozoli priecē gan ar lieliskām eksterjera un interjera iezīmēm – kā logi sienas garumā un plaši balkoni, gan ar iespējām dzīvoklī izvietot kamīnu, izvēlēties vietu automašīnai apsargājamā pazemes vai virszemes stāvvietā. Dzīvokļi tiek nodoti ar pilnu apdari, kas ļauj izvairīties no eksistēšanas mājā, kurā pastāvīgi notiek remonts.

Dzīvokļu galvenais raksturelements būs gaisma un telpa lielo panorāmas logu, augsto griestu un dzīvokļa plānojuma dēļ. Tā kā dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari, ēkas iedzīvotājiem nebūs problēmas, kas saistītas ar remontdarbiem - jaunajiem iedzīvotājiem tikai jāpagriež durvju atslēga un jāizvieto mēbeles. Ja potenciālajam mājas iedzīvotājam ir īpašas vēlmes, gaume attiecībā uz dzīvokļa iekšējo apdari, ir iespēja izvēlēties vienu no trim apdares variantus, kas ļauj izvēlēties dažādus grīdas segumus, sienu krāsojumu, dārgāku vai pieticīgāku santehniku.

Kamīnu iespējams iebūvēt, ja dzīvo trispadsmitajā vai augstākā stāvā. Plašie balkoni iepriecinās svaiga gaisa cienītājus un 23 dzīvokļu īpašniekiem būs pieejamas terases ar platību 15 – 45 m².

Automašīnu iespējams novietot pazemes autostāvvietā, kas paredzēta 87 vietām, vai virszemes autostāvvietā – 96 vietām. Pazemes garāžas automātiskie vārti atveras ar tālvadības pults palīdzību, lifti nogādās tieši stāvvietas zonā.

Mājas iedzīvotājiem būs iespējas doties pastaigā ēkas teritorijā, kas līdzinās parkam. Parks ir piemērota vieta pastaigai ar suni vai netraucētām bērnu rotaļām, jo ir norobežots, labiekārtots, paredzēts bērnu rotaļlaukums, sporta laukums, celiņi un soliņi.

Ir nodrošināta diennakts apsardze, visā teritorijā uzstādītas video novērošanas kameras, ierīkotas ugunsdrošības sistēmas. Rajonā ir laba transporta satiksme un attīstīta infrastruktūra.

Sīkāk par projektu www.duntesozoli.lv


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv