Reklāma

Bišumuiža
Rīga, Komētas iela

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 238
Telpu platība: 55 - 138 kv. m
Cenas: no 1360 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada decembrī pirmās 4 mājas
Attīstītājs: SIA "Arco Development"
Arhitekts: SIA "Nams"
Celtnieks: SIA "RBS Skals"

Bišumuižas projekts aptver 17 mazstāvu mājas. Katrai mājai šajā kompleksā ir 4 stāvi un 14 dzīvokļi, tātad kopā tiks piedāvāti 238 dzīvokļi. Projekta attīstītāji iecerējuši mazstāvu māju kompleksu realizēt pakāpeniski pa etapiem. Pirmās četras mājas ekspluatācijā tiks nodotas 2006. gada decembrī.

Komplekasa mājas tiks būvetas no no gataviem dzelzsbetona sendviča tipa paneļiem. Katrā mājā paredzēts lifts. Ēkas apkuri nodrošinās gāzes apkures katls, kurš izvietots bēniņstāva katla telpā. Katram dzīvoklim tiks ievietota atsevišķa siltumuzskaite. Kompleksam būs pilsētas ūdensvads, kanalizācija un elektroapgāde.

Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Potenciālajam mājas iedzīvotājam būs iespēja izvēlēties vienu no diviem piedāvātajiem apdares veidiem. Dzīvokļi būs pieslēgti apsardzes uzņēmuma komutatoram. Dzīvokļu izkārtojums mājās ir sekojošs: 1-3. stāvā tiks izvietoti divistabu un trīsistabu dzīvokļi ar balkoniem, savukārt ceturtajā stāvā atradīsies divi četristabu dzīvokļi ar balkonu un terasi.

Kompleksa māju pagalmā būs autostāvvietas. Tās tiks iekļautas dzīvokļa cenā. Projektā paredzēts izveidot arī labiekārtotu teritoriju - ceļi un trotuāri bruģēti ar apmali, laukumi apzaļumoti ar zālāju, perimetra apstādījumi un retināti košumkrūmi, izbūvēti pastaigu celiņi un tiltiņi, ierīkots atsevišķs bērnu rotaļu laukums un atpūtas vieta.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv