Reklāma

Dignājas iela II kārta
Rīga, Dignājas iela

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 6
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 47
Telpu platība: 34 - 131 kv. m
Teritorijas platība: 7581 kv. m
Cenas: no 1750.00 LVL/kv. m
Ekspluatācijā no: 2008. gada pavasaris
Attīstītājs: SIA "R. E. D. PRO"
Celtnieks: AS "VENCEB"

Dignājas ielas namu projekts sastāv no divām jaunām mājām Pārdaugavā, Dignājas ielā. Ēku nesošās sienas un pārsegumi ir būvēti no dzelzsbetona. Projekta namiem ir gan gāzes apkure, gan pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija.

Nenoliedzami projekta pluss ir tā labā atrašanās vieta un attīstītā infrastruktūra. Ar mašīnu braucot, pāris minūšu laikā var tikt līdz Vecrīgai un pilsētas centram. Arī Jūrmala atrodas salīdzinoši netālu - 25 minūšu braucienā. Tuvumā ir attīstīts sabiedriskais transports (tramvajs un autobusi), kā arī dažādi lielveikali, skolas u. c.

Projekts "Dignāja iela" atzīts par vienu no labākajiem pirmajā konkursā „Labākais jaunais projekts”. 2006. gada 13. oktobrī Melngalvju namā notika pirmoreiz rīkotā konkursa „Labākais jaunais projekts” uzvarētāju apbalvošanas ceremonija. Dignājas ielas projektu par vienu no labākajiem atzina profesionāļu žūrija, kuras sastāva bija autoritatīvi celtniecības un pilsētbūvniecības speciālisti. Pašreiz ekspluatācijā ir sekmīgi nodota un realizēta projektā pirmā kārta, notiek aktīva iemītnieku pārcelšanās.

Lai atvieglotu jauno iemītnieku rūpes par dzīvokļa iekšdarbiem un ietaupītu laiku, meklējot piemērotus apdares materiālus, tiek piedāvāti dzīvokļi ar pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari, santehniku, virtuves iekārtu, sadzīves tehniku. Dzīvokļu mājīgo un mūsdienīgo interjeru ir izstrādājuši profesionāli dizaineri. Īpašiem prieka un labsajūtas mirkļiem piemērota būs uz mājas jumta izveidota terase ar nojumi – gan omulīgu pikniku rīkošanai, gan oriģinālām ģimenes svinībām, gan jautrām ballītēm draugu lokā.

Mūsdienās arvien svarīgāk ir veidot sev apkārt tādu vidi, kas ļauj justies ērti un vairāk laika veltīt sev, ģimenei un kopējiem vaļaspriekiem. Tādēļ Dignājas ielas namos ir radīta sakārtota vide ar īpašiem servisa pakalpojumiem, kas ļaus namu iemītniekiem aizmirst par ikdienišķām rūpēm.

Sākot ar apģērbu tīrīšanu, dzīvokļu uzkopšanu, auklītēm, ikdienas produktu iegādi, pasta piegādi līdz dzīvokļa durvīm, līdz beidzot ar tējas un avīzes pasniegšanu no rītiem. Tas viss ietilpst Dignājas ielas namu apsaimniekotāju īpašajos servisa pakalpojumos.

Lai nodrošinātu Dignājas ielas namos ērtības, ir ierīkoti droši un moderni lifti, mantu glabātavas cokolstāvā, pazemes un virszemes autostāvvietas (vairāk nekā 100 automašīnu novietošanai), moderna bērnu rotaļu pilsētiņa, drošība (diennakts namu uzraugs, katrs dzīvoklis pieslēgts centrālai signalizācijas sistēmai, domofons), autonoms gāzes apkures katls, siltais un aukstais ūdens, digitalizēti ūdens un elektrības skaitītāji, profesionāla mājas un apkārtnes apsaimniekošana, modernu komunikāciju nodrošinājums (internets, Lattelekom tālruņu līnijas, TV, kabeļtelevīzija).

Mājas ir projektētas tā, lai pēc iespējas ilgāk dzīvokļu logos iespīdētu gaisma, kā arī no logiem pavērtos ainava uz kokiem bagāto apkārtni. No augšējo stāvu panorāmas logiem var vērot Vecrīgas un Daugavas pārvērtības gadalaiku mijā. Atsevišķiem dzīvokļiem ir arī ziemas dārzi. Savukārt jumta terases ir iespējams iegādāties neatkarīgi no tā, kurā stāvā atrodas Jūsu dzīvoklis.

Rūpes par mājas apsaimniekošanu uzņemsies projekta attīstītājs SIA „Knuts Invest”. Apsaimniekošanas izmaksas: 0.47 LVL/kv. m\

Projekta apraksts veidots, balstoties uz informāciju, kas ievietota www.dignajas.lv, kur iespējams vairāk uzzināt par projektu!


Komentāri (1)

Knuts 2006-05-24 13:42:30
Laizam sestdien Hansabankas organizetaja ekskursija pa jaunajiem majokliem, es domaju bus interesanti paverot.

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv