Reklāma

Kalnciema iela 9a
Rīga, Kalnciema iela 9a

Uzklikšķini
Projekta statuss: pabeigts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / biroji
Virszemes stāvu skaits: 10
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 56
Telpu platība: 31.4 - 176.6 kv. m
Cenas: no 780 Ls/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada februāra
Attīstītājs: SIA „YIT Celtniecība” ( www.yit.lv )
Arhitekts: AS „Palast Architekts” (arhitekte Aija Šnitko)
Celtnieks: SIA „YIT Celtniecība”

Ēka Kalnciema ielā 9a sastāv no diviem korpusiem, kas savienoti savā starpā ar pāreju. Abiem korpusiem ir kopēja divu līmeņu pazemes garāža. Autostāvvietu skaits - 31. Dzīvojamā ēka veidota kā divu atšķirīgu apjomu kompozīcija, kas savā starpā savienota ar kopīgu cokola daļu un pārēju.

Pirmais korpuss ir vēsturiska koka ēka, kas pārvietota no Elizabetes ielas 39, savukārt otrais korpuss ir 10 stāvu daudzdzīvokļu ēka ar jumta stāvu un izmantojamām jumta terasēm un divām kāpņu telpām. Abas kāpņu telpas 1. stāva līmenī savienotas ar gaiteni.

Vēsturiskās koka ēkas fasāde ir no krāsotas koka apdares. Savukārt 10 stāvu ēkas korpusa fasāžu apdare ir no malta granīta šķembu apmetuma, atsevišķas sienu plaknes papildina iedziļinātas dekoratīvas gropju joslas un kvadrātveida erkeri ar stiklotām alumīnija fasāžu sistēmas konstrukcijām. Rietumu fasādē ir trosēs iekārti balkoni, kuri norobežoti ar bīdāmām alumīnija stikla konstrukcijām. Ēkas fasādēm ir arī dekoratīva apstrādātā metālisku plātņu apdare, savukārt terasēm un balkoniem kā dekoratīvs elements ir margas.

Vēsturiskajā ēkā, kurai ir 3 stāvi, paredzētas biroju telpas ar atsevišķu ieeju no Krogus ielas. Desmit stāvu ēkā tiks izvietota dzīvojamā platība - vienu līdz piecu istabu dzīvokļi ar balkoniem un terasēm. Pagrabā tiks izvietota ne tikai autostāvvieta, bet arī tehniskās telpas un palīgtelpas.

Kā pozitīvs šī projekta aspekts jāuzsver tas, ka projekta attīstītāji un arhitekti padomājuši par cilvēkiem ar kustības traucējumiem - tiks izveidota vienlīmeņa ieeja ar ietvi pie vienas no ieejām un pandusu iekštelpā.

Ēkai ir attīstīta infrastruktūra un laba atrašanās vieta. Ēka atrodas netālu no pilsētas centra - tuvumā esošais Vanšu tilts ved uz pilsētas centru garām tirdzniecības centram „Olympia”. Savukārt, ja brauc pretējā virzienā, ir lielveikals „Spice”. Ir attīstīts sabiedriskais transports. Ielas pretējā pusē atrodas E. Dārziņa mūzikas vidusskola, Rīgas horeogrāfijas skola un Doma kora skola.

Dzīvokļi tiek tirgoti ar pilnu iekšējo apdari.


Papildus informācija:

www.yitmajas.lv


Zane Kaupere

Mob: +371 26310633

Fakss: +371 67606901

e-pasts: zane.kaupere¤yit.lv


Oksana Pedele

Mob: +371 26398893

Fakss: +371 67606901

e-pasts: oksana.pedele¤yit.lvReklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv