Reklāma

Putnu iela 14
Rīga, Putnu iela 14

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 5
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 38
Telpu platība: 44 - 100 kv. m
Cenas: no 1355 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada 31. augustā
Attīstītājs: SIA "Levil grupa"
Celtnieks: SIA "CPS Serviss"

Jaunajā daudzdzīvokļu mājā ir 38 divu līdz četru istabu dzīvokļi ar platību no 44 līdz 100 kv. m. Dzīvokļi tiek tirgoti ar balto iekšējo apdari. Dzīvokļiem ir plašas jumta stāva terases, balkoni un lodžijas. Dzīvokļos ir uzstādīti radiatori ar siltuma padeves regulatoriem. Visai ēkai ir paredzēta individuāla mehāniskā siltuma regulēšanas sistēma. Katrā dzīvoklī ir telefona, interneta un kabeļtelevīzijas pievads ar rozetēm, visos dzīvokļos ir ievilkta elektrība, izveidota elektrības kabeļu sistēma no elektrības sadales līdz rozetēm, slēdžiem un gaismekļiem. Projekta attīstītāji pādomājuši arī par drošību - tiek piedāvāta iespēja uzstādīt ugunsdzēsības signalizāciju un kustību uztvērējus individuāli katram dzīvoklim, savukārt sadarbībā ar apsaimniekotāju, tiek piedāvāta kopējā ēkas un autostāvvietas diennakts apsardze. Ēkai ir arī zibens aizsardzība.

Ir paredzētas noliktavas telpas pagrabstāvā. Ēkai ir autonomā gāzes apkure, centralizētā ūdens apgāde un kanalizācija. Ēkas projektā ietilpst labiekārtota teritorija - apstādījumi, atpūtas soliņi, kā arī bērnu spēļu laukums. Iekšējais pagalms būs slēgts. Jaunceltnē paredzēta daļēji slēgta auto novietne.

Ēkas ārsienas veidotas no fibo keramzīta blokiem, pārsegumi - no dzelzsbetona plātnēm. Nepieciešamā siltuma un skaņas izolācija ēkas ārsienām un pārsegumiem tiek nodrošināta ar putu polistirola materiāliem.

Ēkas apsaimniekošanu veiks apsaimniekotāju uzņēmums, kas ir specializējies telpu un teritorijas uzkopšanas jomā. Plānotās apsaimniekošanas izmaksas paredzamas aptuveni 0.25 LVL par 1 kv. m mēnesī.

Komentāri (1)

Zoja 2006-07-05 08:11:02
Gde mozno poluchitj informaciju o prodaze kvartir v etom dome?

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv