Reklāma

Dienvidu Pakavs
Rīga, Vienības gatve 186a

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 148
Telpu platība: 55 - 160 kv. m
Cenas: Visi dzīvokļi pārdoti.
Attīstītājs: SIA "Pilsētmāju institūts Urban Art"
Celtnieks: SIA "Pilsētmāju institūts Urban Art”

Dienvidu Pakavs ir dzīvokļu māja Ziepniekkalnā. Tajā būs 148 dzīvokļi. Dzīvokļi tiks piedāvādi ar pilnīgi pabeigtu iekšejo apdari - tātad tie būs jau gatavi dzīvošanai. Izvēloties dzīvokli, potenciālais pircējs to saņems ar projekta attīstītāju dizaineru izstrādātu iekšējo apdari.

Moderna un ekonomiska apkure gādās par omulīgu mikroklimatu katrā dzīvoklī. Dzīvokļos gaisa pieplūdes kārbas aiz sildķermeņiem sasildīs ieplūstošo gaisu un tas vienmēr būs svaigs.

Kāpņu telpas un dzīvokļi ir aprīkoti ar pakešu logiem. Logu rāmji ir veidoti no dabīga materiāla - priedes koka. Lodžijas augšējā daļā izmantota sabīdāmā bezrāmju iestiklošanas sistēma, apakšējā daļā - fiksētā stiklotā sistēma. Augšējos stāvos paredzētas apgaismojamas terases.

Vanasiastabas dzīvokļos būs aju pilnībā nokomplektētas lietošanai - ir kompakts klozets ar skalojamo kasti, fajansa izlietne ar jaucējkrānu, akrila vanna un karstā ūdens cirkulācijas līnijai pievienots dvieļu žāvētājs. Turklāt vannasistabas spogulis, spoguļa plauktiņš, dvieļu pakaramais un ziepju trauks ir īpaši pielāgots interjera risinājumam.

Dzīvokļu griestu augstums ir 2,8m. Griesti ir krāsoti ar matētu ūdens emulsiju. Dzīvojamās telpas un kāpņu telpas sienas krāsotas ar matētu emulsiju, bet vannasistabā un tualetes klātas ar keramikas flīzēm.

Katrs dzīvoklis aprīkots ar telefona, ātrgaitas interneta un kabeļtelevīzijas pievadu. Katram dzīvoklim būs dubultās ārdurvis no koka un metāla.

Dienvidu Pakavam būs arī labiekārtota teritorija - tā iekšējā pagalmā būs bērnu rotaļlaukums. Paredzēta arī pazemes autostāvvieta.

Ekspluatācijā nodošanas termiņš - 2006. gada martā pirmā kārta.
Komentāri (5)

gita 2006-05-24 13:53:18
Sen jau biju noskatijis shito. 6dien aizlaidishu Hansabankas ekskursijaa apskatit. Pie reizes it ka bushot veel paris Pardaugavas projekti. Labais
Raimis 2007-10-28 19:14:41
Suds vien ir taja projekta viss caur pakalu tiek taisits ar tadu nozelu noskatijos kad tur biju iegriezies
kid 2008-01-23 22:12:19
Nopirkam dzivoklis D Pakavs viens. loti daudz problemas ar pirkuma ligumu, daudz defektus ieksa. Firma negrib tos izlabot... Busiet uzmanigi ar firmu Urban Artu.
Iedzivotajs 2008-02-04 13:25:56
Nu nezinu gan par kādām problēmām runājat, es nopirku pirmajā pakavā un esmu apmierināts ir protams sikumi, bet domāju ka visos projektos var atrast pa kādam.
Ja vari kid, tad mini precīzi kur problēmas.
mjaaa 2009-10-21 15:35:18
nu tik saakaas iistaas Problēmas: D

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv