Reklāma

Biķernieku 200
Biķernieku iela 200

Uzklikšķini
Projekta statuss: teritorijas plānošana
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: ???
Ēkas kopējā platība: ~30 000 m²
Teritorijas platība: 4 ha
Īpašnieks: R. Evolution
Attīstītājs: R. Evolution ( www.rev.lv )

Attīstītājs ir iegādājies bijušo Brekšu muižas ēku (kādreizējais nosaukums Harmshof), kas pēckara gados izmantota kā pamatskola. Šajā vietā muiža jau pastāvējusi 17. gs. zviedru kartēs atzīmēta pie Piķurgas upītes ietekas Drelings od Herms hoff. Daļēji ir saglabājies muižas parks apkārt skolai.

Nu jau vairākus gadus skola vairs nefunkcionē, ēka ir nolaista un to neviens neapdzīvo. Vieta šobrīd ir skaita, zaļa. Tā atrodas pirms Juglas papīrfabrikas ciemata, apdzīvotā vietā, kas saucas "Brekši" (bet tehniski atrodas Rīgas robežās). No vienas puses teritorija robežojas ar Biķernieku ielu, no otras ar Piķurgas upīti, kas ietek Juglas ezerā.

25/01/06 noslēdzās konkurss par teritorijas arhitektonisko risinājumu. Neviens no piedāvātajiem risinājumiem neguva 1. vietu, kas nozīmē, ka teritorijas attīstības plāni joprojām tiek pilnveidoti.

Bilžu sadaļā ievietotās bildes pārpublicētas no www.pilis.lv (fotogrāfiju autors Ilmārs Briedis) un no arhitektūras ziņu portāla www.a4d.lv .Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv