Reklāma

Zolitūdes vārti
Rīga, Zolitūde, Anniņmuižas iela

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4 - 6
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 107
Telpu platība: 34 - 181 kv. m
Cenas: 760 - 1045 Ls/kv. m
Attīstītājs: SIA "Krauklis un partneri"
Arhitekts: SIA "OZOLA & BULA, arhitektu birojs"
Celtnieks: SIA "Koger&Partners"

Ēkai ir četri korpusi - divi ir četrus stāvus augsti, viens ir piecus stāvus un vēl viens sešus stāvus augsts.
Projekta raksturīgā iezīme – dzīvokļu plānojumos paredzētas izolētas istabas, lai katram ģimenes loceklim būtu sava dzīvestelpa. Būs arī atvērtā tipa plānojums - virtuve apvienota ar viesistabu, lai gan atsevišķos dzīvokļos būs iespējams ierīkot arī tradicionālo plānojumu ar atsevišķu virtuvi. Vairāk nekā pusei dzīvokļu ir lodžijas un terases no 6 kv. m līdz pat plašām terasēm uz jumta ar platību 190 kv. m. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Mājas cokolstāvā ierīkota autostāvvieta 66 automašīnām, kā arī noliktavas telpas sporta un saimniecības inventāra uzglabāšanai. Mājas iedzīvotāji varēs savu auto novietot arī otrajā autostāvvietā - virszemes stāvvietā. Abās autostāvvietās tiks nodrošināta diennakts videonovērošana, iebraukšana teritorijā caur paceļamām barjerām ar distances vadību. Bez tam naktī iebraukšana cokolstāvā tiks slēgta ar vārtiem. Slēgtās (pazemes) autostāvvietas cena ir 4200Ls/vieta, savukārt virszemes - 2500Ls/vieta.
Ir paredzēta arī labiekārtota teritorija, kas būs nožogota un apgaismota, kā arī bērnu rotaļu laukums.
Virs sestā stāva tiks izveidots neliels tehniskais stāvs, kurā izvietojas lifta mašīntelpa un atsevišķa telpa, kuru mājas iedzīvotāji var izmantot kā veļas žāvētavu
Ekspluatācijā nodošanas termiņš: 2006. gada marts.

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv