Reklāma

Zolitūdes vārti II
Rīga, Zolitūde, Priedaines iela

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 5
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 74
Telpu platība: 36.5 - 135 kv. m
Cenas: 1225 - 1450 EUR/kv. m
Attīstītājs: SIA "Hanza īpašumi"
Arhitekts: "Ozola&Bula" arhitekti Zanes Stiebrinas vadībā
Celtnieks: SIA "Celtniecibas Pakalpojumi"

Zolitūdes vārti II atrodas Plūmju un Priedaines ielas stūrī Zolitūdas privātmāju rajonā. Ēka ir 4 stāvus augsta un tajā ir 74 dzīvokļi.
Pārdošanai tiek piedāvāti dzīvokļi ar pilnu vai daļēju apdari. Augšējos stāvos paredzētas terases. Augšējo stāvu dzīvokļu īpašniekiem ir iespēja ierīkot kamīnu. Apdares materiālus un santehniku var izvēlēties dzīvokļa īpašnieks. Ir iespēja augšējo stāvu dzīvokļu terasēs ierīkot nelielus (līdz 3 cilvēkiem) džakuzi.
Mājas iedzīvotājiem paredzētas divas auto novietnes. Viena no tām atrodas mājas cokolstāvā, otra pie mājas. Cokolstāvā paredzētas arī nelielas noliktavas mantu uzglabāšanai. Abās autostāvvietās tiks nodrošināta diennakts videonovērošana, iebraukšana teritorijā caur paceļamām barjerām ar distances vadību. Atklātās virszemes autonovietnes cena - 3699 EUR/vieta, savukārt slēgtās pazemes autonovietnes cena - 6000 EUR/vieta.
Iežogotajā nama teritorijā tiks ierīkots skvērs un bērnu rotaļu laukums. Tas, tāpat kā pats nams, ir aprīkots ar diennakts video novērošanas sistēmu.
Blakus ēkai ir sabiedriskā transporta pietura - autobusi un maršruta taksometri nogādas pilsētas centrā, Imantā vai Ziepniekkalnā.
Mājas apsaimniekošanu veiks pārvaldnieks - firma Teko Plus. Nams tiks pieslēgts centrālajai apkurei (Rīgas Siltums), ūdensvadam un kanalizācijai (Rīgas Ūdens). Patēriņa uzskaitei tiks ierīkoti individuālie skaitītāji (elektrība un ūdens).
Viennozīmīgi jāuzsver ēkas atrašanās vieta, kas ir tās pluss - klusais privātmāju rajons, kas tajā pašā laikā atrodas vietā, kurā ir pietiekami attīstīts sabiedriskais transports, kas nogādās uz pilsētas centru, Imantu utt.
Ekspluatācijā nodošanas termiņš: 2006. gada aprīlis.

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv