Reklāma

Zem ozola
Rīga, Imanta, Slokas un Observatorijas ielas krustojums

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 44
Telpu platība: 48 - 118 kv. m
Cenas: 1200 -1620 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada augusta
Attīstītājs: SIA "P. M. G. S."
Arhitekts: SIA "Z4"
Celtnieks: SIA "Selva būve"

Ēkas atrodas Imantā Slokas un Observatorijas ielas krustojumā, pāris desmitu metru attālumā no ēkas atrodas tirdzniecības centrs "Maxima". Jāatzīmē, ka tirdzniecības centra atrašanās tuvu mājoklim tiek uzskatīta par priekšrocību, taču šajā gadījumā "Maxima" atrodas pārāk tuvu atrašanos ēkai, līdz ar to mājas iedzīvotājiem jārēķinās ar nemitīgu mašīnu apgrozību "Maximas" stāvvietā un cilvēku plūsmu.

Ēkā ietilpst 44 dzīvokļi. Tie tiek tirgoti ar pilnu iekšējo apdari, tiem ir balkoni, taču vienam no dzīvokļiem ir terase. Balkonu platība ir 12 kv. m, savukārt terases - 28 kv. m.

Zem ēkas paredzēta pazemes autostāvvieta ar 44 vietām, ir paredzētas arī novietnes sporta un cita inventāra glabāšanai. Vietas cena pazemes autostāvvietā ir 600 EUR bez PVN.

Ir paredzēts pagalms ar bērnu rotaļu laukumu, labiekārtotiem celiņiem un soliņiem. Labiekārtotajā teritorijā ir dīķis.Komentāri (3)

LEDUS 2006-12-02 02:47:05
RED POINT diskotēka arī turpat zem logiem. Mūzika līdz agram rītam garantēta. Attiecību noskaidrošana, regulāri kautiņi un citas atrakcijas varēs vērot tie, kas dzīvos Slokas ielas pusē. Bērnus gan vajag pabrīdināt lai zemē nomestas šļirces neņem rokās un nestaigā vēlu vakaros.
anonīms 2013-04-26 00:00:13
Noskatiiju dzivokli shinii maajaa. Izskataas ka jaunbuuve ir sakariiga, vismaz taa liekas! Biju pieaicinaajusi celtniekus, tie arii izteica liidziigu viedokli. Mazliet satrauc ka maajas tuvumaa ir slokas iela, vai nebuus paaraak skalji? Kaa baigais plus ir tas, ka gandriiz katram dziivokliim naak klaat pazemes autostaavvieta, kas nebuut nav biezhi sastopams paraadums jaunceltnees! Parasti taas jaapeerk lar atsevishkju samaksu, vai vispaar nav( tikai augshzenes )
DANA 2015-01-28 19:03:59
Vieta ideāla, bet ēkas kvalitāte zem katras kritikas. Ventilācija nedarbojas, sienas pelē, siltā ūdens skaitītāji nedarbojas, kopš ēkas nodošanas ekspluatācijā. Māju apsēduši zagļi, kuri brīvi var ieiet kāpņu telpās uz uzlauzt dzīvokļu durvis, jo ēka netiek apsargāta, kā tas ierasts jaunajos projektos, kā arī nav uzstādītas novērošanas kameras.

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv