Reklāma

Modus Vivendi
Rīga, Audēju iela 14

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek rekonstruēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 6
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 12
Telpu platība: 75 - 133.6 kv. m
Cenas: no 233 893 EUR (no 4 000 EUR/kv. m)
Ekspluatācijā no: 2006. gada novembra
Attīstītājs: SIA "Jūrmalas Attīstība"
Arhitekts: AS "Palast Architekts" - galvenais arhitekts Juris Bērziņš
Celtnieks: SIA "BT&T"

Modus Vivendi atrodas Vecrīgā. Tā ir 6 stāvus augsta māja, kuras pirmais un otrais stāvs paredzēts restorāniem, bet 3. - 6. stāvs - dzīvokļiem. Kopā mājā būs 12 dzīvokļi, kas tiks piedāvāti ar "balto" apdari. Modus Vivani ēkai blakus atrodas u/v Centrs, Rimi, netālu atradas tirdzniecības centrs Stockmann, kā arī autoosta, Rīgas centrālā dzelzceļa stacija, poliklīnika, centra skolas. Nenoliedzami projekta pluss ir tā atrašanās vieta, taču jāatzīme, ka Audēju iela ir viena no "dzīvākajām" ielām Vecrīgā cilvēku plūsmas ziņā, kas nozīmē, ka mājas iedzīvotājiem nāksies aprast ar patstāvīgām cilvēku masām, kas plūdīs gar māju. To īpaši pastiprinās jau pieminētais blakus esošais u/v Centrs, kā arī pirmajā un otrajā stāvā izvietotie restorāni.

Dzīvokļiem ir alumīnija - logu fasāžu sistēma. Griestu augstums dzīvokļos - 2,8 līdz 3,2 m. Trešā stāva dzīvokļiem ir flīzētas terases uz Audēju ielu. Ēkas nesošo sienu konstrukcijas - metāla karkass, pārsegumi no monolīta dzelzbetona, "Schuco" stiklotās fasāžu sistēmas. Ēkai ir saglabāts sadalījums vertikāli - horizontālās joslās, kas ir raksturīgs Vecrīgas apbūvei.

Ir iespēja iegūt iebraukšanas caurlaidi Vecrīgā, kā arī novietot automašīnas apsargājamās autostāvvietās Vecrīgas tiešā tuvumā.

Projekta pārdevēji: Ervins Ivanovskis, tālr. 7114278, 22311090, SIA"Ober Haus"


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv