Reklāma

Liepas nams
Rīgas rajons, Saulkrasti

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 5
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 84
Telpu platība: 60m² līdz 200m²
Teritorijas platība: 8061 m²
Cenas: 2150 EUR par m²
Attīstītājs: SIA “Trade Hub”

„Liepas nams” atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas (braucot pa jauno Saulkrastu apvedceļu ViaBaltica) un ir pašā Saulkrastu centrā – līdz bankas nodaļai, bērnudārzam un skolai ir pāris simti metru, pavisam tuvu atrodas sabiedriskā transporta pietura. Vieta projektam „Liepas nams” ir atrasta ļoti veiksmīgi: Pēterupes ielokā, kas atdala piemājas teritoriju no ceļmalas un apkārtējās teritorijas. Pāri upei ved gājēju tiltiņš, bet mašīnu iebraukšana un izbraukšana uz galveno ielu notiek tālāk, lai mazinātu troksni un kaitīgu izmešu ietekmi. No otras puses apkaimi veido solīdi privātie namīpašumi. Līdz jūrai ir tikai 100 metru un pie tās var viegli tikt pa asfaltētu celiņu.


Attīstītāji īpaši parūpējušies par sakoptu vidi mājā un tās apkārtnē. Pie mājas dienvidu-austrumu pusē ir izveidota atpūtas zona ar celiņiem un zaļām nogāzēm – pat vēsākā laikā šeit vienmēr ir siltāk un valda bezvējš, kas ir svarīgi ģimenēm ar bērniem. Ainavu dizainers un arhitekti izmantojuši ikvienu piemājas reljefa niansi mājas iedzīvotāju labā. No kopējās zemesgabala platības (8061 kvadrātmetriem) apbūvēti tiks tikai 25%, pārējā teritorija paredzēta plašas un koptas zaļās zonas labiekārtošanai.


Pirmā kārtā uzbūvētā māja pēc formas ir izliekta. No katra dzīvokļa logiem skats paveras ne mazāk kā uz divām pusēm. Šis paņēmiens ļauj projektētājiem maksimāli efektīvi panākt, ka mājokļos visu dienu ir dabīgs apgaismojums. Saulainā dienā saule vismaz uz dažām stundām iespīd ikviena dzīvokļa logos. No tiem paveras lielisks skats uz Rīgas līci, kokiem, Pēterupi ar tiltiņu un skaistu baznīcu aiz galvenās ielas.


Pirmais korpuss drīzumā tiks nodots ekspluatācijā. Kopā šeit ir 84 dzīvokļi ar platību no 60 līdz 200 kvadrātmetriem, griestu augstumu 2,90 m un ērtu plānojumu. Mājokļus pircējiem piedāvā ar augstas kvalitātes pilnu apdari no 2150 eiro par 1 kvadrātmetru. Pazemes autostāvvieta paredzēta 54 mašīnām. Namā ir 4 KONE ātrgaitas klusie lifti. Kāpņutelpas ir slēdzamas. Māja ir pieslēgta pilsētas komunikācijām, bet pēc diviem trim gadiem, kad viss projekts tuvosies nobeigumam, dzīvojamā kompleksā būs arī sava katlumāja, kas atļaus ietaupīt uz apkures rēķina. Namus apsaimniekos SIA „Trade Hub” – maksa par pakalpojumiem ir Ls 0,40 par 1 kvadrātmetru mēnesī.


Pirmā stāva dzīvokļu īpašnieku rīcībā ir terases no speciālā jahtu būvēšanā izmantojamā koka, kas ir izturīgs pret mitrumu un temperatūras svārstībām. Kā arī savs zemes laukums apkārt terasei, kur saimnieki var sastādīt dekoratīvos augus. Dzīvokļos, kas atrodas otrajā, trešajā un ceturtajā stāvā, ir nelieli balkoni, bet augšējā stāvā (mansardā) uz jumta ir plašas terases, no kurām skatienam paveras lieliskā panorāma.


Būvniecībā tika pielietoti vislabākie materiāli. Ārsienas ir siltinātas ar 15 cm biezu akmens vates slāni, starpsienas ir celtas no keramzīta blokiem nevis no ģipškartona, lai būtu labāka trokšņu izolācija. Tāpat arī grīdās un griestos ir ieklāts skaņu izolējošs materiāls. Attiecīgi augstvērtīgi un pievilcīgi ir arī piedāvātie pilnās apdares varianti: ar kvalitatīvām skaistām flīzēm un krāsām un dārgu santehniku. Ekonomiskās klases dzīvokļos 1. un 2. stāvā ir lamināta grīdas, sākot ar trešo stāvu – parkets. Pēc klienta vēlmes ir iespējama individuālā apdare.


Stikla pakešu logiem ir koka rāmji ar drošu profilu un ērtiem slēdzamajiem mehānismiem. Tiek izmantots biezākais stikla paketes standarts aizvietojot 20 mm ar 25 mm, kā arī koka rāmi 68 mm biezumā aizvieto rāmis ar 78 mm. Papildus jumta stāvā, kur ir panorāmas logi, ir uzstādītas dubultā stikla paketes, kas samazina siltuma zudumus par 30%. Dzīvoklī istabu durvis ir no finierēta koka, ārdurvis ir metāliskas. Nodrošinātas ir visas nepieciešamās telekomunikācijas: telefons, kabeļtelevīzija un internets.Kontakta telefons: 67541014, 28391197

info¤balticredit.lvLiepas nams: остров уюта у моря


В скором времени будет сдан в эксплуатацию первый новый многоквартирный дом в Саулкрасты -- Liepas nams. Девелопер SIA Trade Hub уже начал получать инвентаризационные дела на готовые квартиры и заключать договоры купли с клиентами, зарезервировавшими жилье ранее. В продаже еще имеется несколько свободных апартаментов, их предлагает покупателям SIA Baltic Credit.


Ранее в Саулкрасты не было ни одной многоквартирной новостройки, пояснила директор SIA Baltic Credit Ольга Зенчик. В последние 17 лет здесь строились только немногочисленные особняки. Теперь ситуация изменилась – в городе впервые появились современные комфортабельные квартиры.


Как пояснила Ольга Зенчик, проект Liepas nams расположен в выгодном месте: в самом центре Саулкрасты, в 20 минутах езды от Риги по новой трассе ViaBaltica, поблизости от магазинов, отделения банка, школы, детсада и остановки общественного транспорта.


info¤balticredit.lv

67541014, 28391197


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv