Reklāma

NCC Mājas
NCC Mājas Ogres ielā 5, Rīga

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / biroji
Virszemes stāvu skaits: 6
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 42 dzivokļi, 1 birojs
Telpu platība: 44.5 līdz 132.7 m²
Teritorijas platība: 3200 m²
Cenas: no 1300 EUR/m²,
Ekspluatācijā no: 2009. gada pavasarī.
Attīstītājs: SIA „NCC Konstrukcija”
Celtnieks: SIA „NCC Konstrukcija”

Dzīvojamā māja atrodas klusā un zaļā kvartālā – Rīgā, Krasta ielas rajonā, Ogres ielā 5, netālu no pilsētas centra. Uz zemes 3200 m² platībā tiks uzbūvēta sešstāvu ēka ar 42 dzīvokļiem un biroja telpām. Automašīnu novietošanai ēkas pagrabstāvā paredzēta autostāvvieta, papildus būs pieejamas atklātās auto novietnes.

Ēka atrodas vietā ar labi attīstītu infrastruktūru – pieejamas daudzas sabiedriskā transporta līnijas, tuvumā vairāki lielveikali, skolas, bērnudārzi, kā arī atpūtas centrs „Lido”.


Projektu paredzēts nodot ekspluatācijā 2009. gada pavasarī.


Pamati veidoti uz pāļiem, no monolīta dzelzsbetona. Ārsienas – monolīts dzelzsbetons ar ārējo putu polistirola siltumizolāciju, dekoratīvo apmetumu un krāsojumu; arī balkoni tiks veidoti no dzelzsbetona. Ēkā būs pieejami divi lifti.


Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari, kopā ar domājamām daļām no mājas un zemes. Projektā ir paredzēti 1 līdz 4 istabu dzīvokļi ar kopējo platību no 44.5 m² līdz 132.7 m². Visiem dzīvokļiem – balkoni vai plašas terases.


Visiem divlīmeņu, četristabu, kā arī dažiem trīsistabu dzīvokļiem ir paredzēti divi sanmezgli. Projektā vairumam dzīvokļu virtuve ir apvienota ar dzīvojamo istabu. Gaiteņos un guļamistabās ir paredzētas vietas iebūvējamiem skapjiem.


Vietējā gāzes apkure, regulējami termostati dzīvokļos, katram dzīvoklim paredzēts atsevišķs siltuma skaitītājs. Virtuvēs un sanmezglos tiks pievienota nosūces ventilācija.


Dzīvojamās ēkas teritorija būs labiekārtota, ar plašu bērnu rotaļu laukumu iekšpagalmā. Iebraukšanai un izbraukšanai no teritorijas tiks uzstādītas paceļamās barjeras ar automātiku. Paredzēta videonovērošana.



Kontaktinformācija:

SIA „NCC Konstrukcija”

Adrese: Ūnijas iela 11a/6, Rīga, LV – 1039

Tālruņi: 27884222, 26438974, 67819183

E-pasts: dzivokli¤ncc.lv

www.nccmajas.lv




Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv