Reklāma

"Lazdu iela"
Imanta, Lazdu iela

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 36
Telpu platība: 58,9 m² līdz 73,5 m²
Cenas: 1800 EUR/kv. m līdz 1850 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2008. gada septembrī
Attīstītājs: Sia “ VIZ-ART GRUPA”
Celtnieks: Sia “Transbeton”


2008. gada septembrī ekspluatācijā tiks nodots mūsdienīgs dzīvojamo māju komplekss privātmāju rajonā Lazdu ielā, Imantā.

Komplekss atrodas pilsētas zaļajā un klusajā rajonā, sastāv no 6 ēkām, kurām ir tikai 3 stāvi, katrā ēkā tikai 6 dzīvokļi. Pie katras mājas paredzētas 4 autostāvvietas ( cena 5000 EUR). Visiem dzīvokļiem balkoni. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilno apdari un aprīkotām virtuvēm no ACCENTA.


Labiekārtota teritorija ar izbūvētiem diviem piebraucamiem bruģakmens seguma ceļiem, pārējā teritorija apzaļumota. Ēkas pamati no monolīta betona, ēkas apgādātas ar centralizētu gāzes katlu telpu katrā mājā atsevišķi, kas dod iespēju īpašniekam dzīvoklī regulēt temperatūras režīmu.Ēkām PVC logi, dzīvokļa durvis un visas iekšdurvis koka, istabās sienas un griesti krāsoti ar emulsijas krāsu. Sienas krāsa tonēta gaišos toņos, griesti baltā krāsā. Vannas istabās sienas flīzētas. Istabās un gaiteņos ozolkoka parketa grīdas, vannas istabās un uz balkoniem flīžu grīdas. Vannas istabās firmas PAA santehnika.


Lazdu iela atrodas netālu no galvenajām transporta maģistrālēm, pa kurām līdz Rīgas centram var nokļūt 20 min., bet līdz Jūrmalai-tikai 15 min. laikā. Tuvumā atrodas Imantas vidusskola. Netālu bērnudārzi, poliklīnika, lielveikali Mego, Rimi un Maxima, kā arī Volvo sporta centrs. Nokļūt variet ar sabiedrisko transportu- 41, 37, 21, 4 autobusu, kā arī ar vairākiem maršruta autobusiem. Līdz Imantas dzelzceļa stacijai tikai 10 min. gājiens.


Lazdu ielas kompleksā Jūs jutīsieties komfortablāk nekā daudzstāvu namos, bet iztērēsiet mazāk nekā par privātmāju! Skaisti un par pieņemamu cenu!
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv