Reklāma

„V. I. P Nami”
Tukums, Celtnieku iela 1

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 6 stāvi
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 46
Telpu platība: 47m² līdz 88m²
Teritorijas platība: 13 000m²
Cenas: no 800 Ls/m²

Ekspluatācijā no: 2008. gada jūnijā
Īpašnieks: Pārdevējs - SIA „Lamberts Real Estate”
Attīstītājs: SIA "RSR Group"
Celtnieks: SIA "IC Group"

Ekskluzīvu dzīvokļu izpārdošana par sērijveida dzīvokļu cenām!!!


Dzīvojamo māju projekts, kas nav pārspējams savā augstajā kvalitātē un neticami zemajā cenā.


Granīta fasāde, pulēta marmora kāpņutelpa, parketa grīdas, 3m griesti, plašas lodžijas, labiekārtota teritorija ar video novērošanu, atpūtas komplekss iedzīvotājiem un daudz kas cits šo projektu padara līdzvērtīgu kūrortam.


Raksturlielumi:

Dzīvokļu skaits: 46

Istabu skaits: 1–3 (47-82 m²)

Apsaimniekošana: 0.5Ls/m²

Cena: no 800 Ls/m²


Būtiski attālumi:

Rīgas centrs 50 min;

Jūra 15 min;

Autoosta un stacija 7 min;

Skolas un bērnudārzi 5 min

DZĪVOKĻI tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari no augstākās kvalitātes materiāliem un 3m augstiem griestiem. Dzīvojamās istabās ieklāta dabīgā parketa grīda, vannas istaba un tualete flīzētas visā sienu augstumā ar kvalitatīvām flīzēm. Sienas un griesti krāsoti ar ūdens emulsijas krāsu. Dzīvokļu ieejas ārējās durvis no koka ar iestrādātām metāla plāksnēm, bet iekšējās no dzelzs, istabu iekšdurvis – koka, finierētas. Atsevišķs ūdens un elektrības skaitītājs, kabeļtelevīzijas pieslēgums, internets un telefons katrā dzīvoklī. Katram mūsu iedzīvotājam tiek nodrošināta apsargāta autostāvvieta un ir pieejams lifts.


MĀJA būvēta no monolītā dzelzsbetona karkasa un dzīvokļus atdalošajām sienām, ārsienas mūrētas no kiroterm blokiem, bet dzīvokļu iekšējās starpsienas no kvalitatīviem ytong blokiem, kas atšķirībā no ģipškartona, nodrošina ekoloģisku iekšējo klimatu, izturību un labu skaņas izolāciju. Apkure, ūdensapgāde un kanalizācijas sistēmas pieslēgtas pilsētas tīkliem. Uzstādīti ēku kopējie siltuma patēriņa skaitītāji. Augstā māju kvalitāte tiek apliecināta ar 10 gadu garantiju.

TUKUMS ļauj jūsu bērnam tikai dažu minūšu laikā nokļūt uz mācībām kādā no vairākām vidusskolām, sākumskolām, mūzikas vai mākslas skolu, uz sporta nodarbībām ledus hallē vai kādā citā sporta klubā, doties drošā braucienā ar divriteni vai jaukā pastaigā ar draugiem pa tuvumā esošo mežu. Projekta V. I. P. Nami lieliski izvēlēto atrašanās vietu un fantastisko skatu no sava mājokļa pratīs novērtēt katrs mūsu iedzīvotājs. Sīkāku informāciju par pilsētu skatīt www.tukums.lv .


SIA „Lamberts Real Estate”/ Nekustamo īpašumu birojs

Tālr.: +371 67934888

Fax: +371 6 7934434

www.lamberts-ipasumi.lv

info¤lamberts-ipasumi.lv

Mārtiņš Lamberts, +371 26522128

Artūrs Freimanis, +371 22065551Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv