Reklāma

NCC Mājas
Rīga, Biķernieku ielā 162

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 322 dzīvokļi
Telpu platība: 55.2 līdz 104.6 m² (t. sk. balkons 8.2m²)
Teritorijas platība: 3.5 ha
Cenas: sākot no 1200 EUR/m²
Ekspluatācijā no: pirmā kārta 2009. gada pavasaris
Attīstītājs: SIA „NCC Biķernieku Development”
www.nccmajas.lv
Celtnieks: SIA „NCC Konstrukcija”
www.ncc.lv

NCC Mājas Biķernieku ielā 162, Rīgā


Dzīvojamo ēku komplekss atrodas vienā no zaļākajiem Rīgas mikrorajoniem – Mežciemā, Biķernieku ielā 162, Juglas meža ielokā. Nepilnu 3,5 hektāru plašā teritorijā tiks uzbūvētas astoņas piecstāvu un desmit četrstāvu ēkas ar 322 dzīvokļiem, kā arī viena daudzstāvu virszemes autostāvvietu ēka 250 automašīnu novietošanai. Teritorijā tiks ierīkotas arī virszemes autostāvvietas.

Dzīvojamais komplekss atrodas vietā ar attīstītu infrastruktūru; līdz pilsētas centram var nokļūt 20 minūtes. Pieejamas daudzas sabiedriskā transporta līnijas, tuvumā vairāki lielveikali, skolas, bērnudārzi, sporta klubi.

Projektu paredzēts realizēt divās kārtās. Pirmās kārtas dzīvokļi tiks nodoti ekspluatācijā sākot ar 2009. gada pavasari, otrās kārtas dzīvokļi – līdz 2010. gada nogalei.

Pamati veidoti uz pāļiem vai dzelzsbetona pēdām. Ārsienas - saliekamā dzelzsbetona paneļi ar ārējo akmens vates siltumizolāciju, dekoratīvo apmetumu un krāsojumu; arī balkoni tiks veidoti no dzelzsbetona. Visās ēkās – lifti.

Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari, kopā ar domājamām daļām no mājas un zemes. Cenā ietilpst arī noliktavas telpas ēkas cokolstāvā. Projektā ir paredzēti 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar kopējo platību no 55.2 līdz 104.6 m² (t. sk. balkons 8.2m²). Dzīvokļu cena ir sākot no 1200 EUR par m².

Visiem četristabu un lielākajai daļai trīsistabu dzīvokļu ir paredzēti divi sanmezgli. Projektā vairumā dzīvokļu virtuve ir apvienota ar dzīvojamo istabu. Gaiteņos un guļamistabās ir paredzētas vietas iebūvējamiem skapjiem.

Centralizēta pilsētas siltumapgāde, regulējami termostati dzīvokļos, katram dzīvoklim paredzēts siltuma skaitītājs. Virtuvēs, vannas istabās un WC tiks pievienota nosūces ventilācija.

Automašīnu novietošanai tiks uzbūvēta četrstāvu virszemes slēgta tipa ēka 250 automašīnām. Slēgtajā autostāvvietā tiks uzstādītas paceļamās iebraukšanas un izbraukšanas barjeras ar automātiku. Teritorijā būs pieejamas 72 atklātās auto novietnes. Videonovērošana. Iebraukšana teritorijā plānota no Juglas un Biķernieku ielām.

Dzīvojamo ēku teritorija tiks labiekārtota, apzaļumota un apgaismota, ir paredzēta divu bērnu rotaļu laukumu izbūve.


Kontaktinformācija:

SIA „NCC Biķernieku Development” un SIA „NCC Konstrukcija”

Adrese: Ūnijas iela 11a/6, Rīga, LV - 1039

Tālrunis: 27884222, 26438974, 67819183

E-pasts: dzivokli¤ncc.lv

www.nccmajas.lvKomentāri (1)

raizes 2008-02-01 12:00:52
Vai uz pasaules ir kāds, kurš var minēt jebkādus trūkumus Biķernieku ielas 162 projektam???Ļoti augstu novērtēšu jebkuru padomu, kam būtu jāpievērš uzmanība, iegādājoties dzīvokli tieši šajā projektā??? mana adrese: apokalipse2¤inbox.lv

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv