Reklāma

Krāslavas iela 14
Rīga, Krāslavas iela 14

Uzklikšķini
Projekta statuss: apstiprināts projekts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / biroji
Virszemes stāvu skaits: 6 un jumta terase ar baseiniem
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 26 dzīvokļi, 4 komercplatības
Telpu platība: 47,4 – 118,5 kv. m
Teritorijas platība: 1646,2 kv. m
Cenas: 2500,00 – 2700,00 EUR/kv. m
autostāvvietas cena 15 000,00 EURO.
Ekspluatācijā no: 2008. gada II kvartāls
Attīstītājs: SIA „Eiromāja”
Arhitekts: arhitekts Guntis Grabovskis ”MG Arhitekti” arhitektu birojs
Celtnieks: SIA „Regita”

Šī ēka tiks būvēta uz 1 647 m² liela zemes gabala. Ēkas būvniecība tika uzsākta 2007. gada vasarā. Ēkas pirmajā stāvā tiks izveidotas 4 komercplatības no 46,8 līdz 136,4 kv. m. Sākot no ēkas otrā stāva tiks izveidoti 26 dzīvokļi, kuru platības būs no 45,3 līdz 118,5 kv. m. Dzīvokļiem tiks paredzētas automašīnu stāvvietas ēkas pazemes autostāvvietā. No pazemes automašīnu stāvvietas līdz 6. stāvam tiks ierīkots lifts. Pazemes stāvvietā tiks paredzēta arī saimnieciska rakstura telpa iedzīvotāju koplietošanai - velosipēdu, bērnu ratiņu novietošanai.

Gandrīz visiem dzīvokļiem būs balkoni vai terases. Pēdējie stāvi būs atvirzīti slīpumā no ēkas fasādēm, stiklu sistēmu vitrīnu izpildījumā. Caur šiem vitrīnlogiem sestā stāva iedzīvotāji varēs baudīt panorāmas skatu uz Rīgas Vecpilsētu. Sestajā stāvā pieredzēti divi paaugstināta komforta dzīvokļiar vietām kamīnu izbūvei un izbūvētas jumta terases ar āra baseiniem. Ēkas fasādes bagātinās izvirzīti balkoni, stikla vitrīnu galerijas un slīpās fasāžu stikla plāksnes. Ēkas fasādes un koplietošanas telpu apdarei tiks izmantots granīts kombinējot ar koka apdari.

Konstruktīvs risinājums: pamati – dzelzsbetona monolītie; sienas – monolīta betona karkasa/ārsienas – vieglbetona AEROC bloku siltinātiem metāla un stikla paneļiem; apdare – granīts, kombinēts ar apmetumu; pārsegums – dzelzsbetona monolīta pārsegums.

Apkure: centrālā apkure, kas pieslēgta pie A/S „Rīgas siltums” siltumapgādes sistēmas.

Ventilācijas risinājums: piespiedu nosūce vituvē un sanmezglos, gaisa pieplūde dabīgā.

Dzīvokļu apdares līmenis: Visiem dzīvokļiem izveidots iekšējais plānojums un uzstādītas sienu konstrukcijas. Papildus apstrāde netiek paredzēta; tiks izveidota apkures sistēma un uzstādīti apsildes radiatori; tiks uzstādītas koka ieejas durvis ar furnitūru; ūdens apgādes un santehnikas pieslēgums līdz dzīvoklim. Interneta, TV un elektrības ievads dzīvoklī, elektroinstalācijas uzstādīšana nav paredzēta. Iekšējos apdares darbus veiks jaunie dzīvokļu īpašnieki.
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv