Reklāma

"Eiženijas Nami"
Eiženijas iela

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Ēkas kopējā platība: 16215 m²
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 24 ( pirmajā kārtā paredzētajām mājām )
Telpu platība: 55 - 89 m²
Cenas: no 2650 EUR/m²
Ekspluatācijā no: 2008 gada 1. septembris
Attīstītājs: SIA "B10"
Arhitekts: SIA "Zenico projekts"
Celtnieks: SIA "B10"

„Eiženijas nami” ir jauns mazstāvu dzīvojamo māju komplekss, kura celtniecība tiks uzsākta 2007. gada 1. augustā un tiks realizēta pakāpeniski pa etapiem. Kopā projektā paredzētas 5 trīsstāvīgas daudzdzīvokļu mājas, ar istabu skaitu no 1 - 3, kuru platības būs no 55 -89 m².

Katras mājas pagrabstāvā būs pazemes autostāvvieta, kur katram dzīvoklim ir paredzēta pa 1 a/m vietai, un ir iekļauta jau kopējā īpašuma cenā. Pēc Jūsu izvēles jauno mājokli varēsiet iegādāties kā ar baltu, tā arī ar pilnu iekšējo apdari.

Mājas tiks norobežotas ar dzīvžogu, savukārt iekšējā teritorija tiks apzaļumota un labiekārtota ar iekšējām ielām, bērnu rotaļu laukumiem, gājēju celiņiem. Iekļūšana teritorijā ar auto tiks nodrošināta caur barjeru, kur katram dzīvokļu īpašniekam būs sava individuālā pieejas karte iebraukšanai un izbraukšanai no mājas teritorijas. Savu automašīnu Jūs varēsiet novietot pazemes garāžā, kā arī virszemes autostāvvietā.

„Eiženijas nami” atrodas klusā vietā starp Slokas un Dzirciema ielām tikai 15-20 min. brauciena attālumā no Rīgas centra. Pie mājas var ērti piebraukt ar automašīnu, savukārt Slokas iela un tuvāk esošās ielas nodrošinātas ar ērtu sabiedriskā transporta kustību. Tai pašā laikā dzīvojamo māju kompleksu neiekļauj daudzstāvu apbūve, bet gan galvenokārt zaļa teritorija un dažas privātmājas.

Dzirciemā ir izvietotas vairākas pirmskolas izglītības iestādes - bērnudārzi, vispārējās izglītības iestādes un specializētās izglītības iestādes. Netālu atrodas lielveikals Rimi, Maxima, kā arī ārstniecības iestādes un Stomotoloģijas institūts.

SIA "Bergerhouse"

www.bergerhouse.lv


Komentāri (1)

b 2007-11-27 12:30:58
Kur kontaktaalrunis?

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv