Reklāma

Grēcinieku iela 28
Rīga, Grēcinieku 28

Uzklikšķini
Projekta statuss: pabeigts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 5
Ēkas kopējā platība: 3588 kv. m
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 18
Telpu platība: 79 256 kv. m
Teritorijas platība: 1166 kv. m
Cenas: no 4000 EUR/kv. m
Arhitekts: arhitektu biroja "Progress–Projekts"
Celtnieks: SIA "Conti Būvētājs"

Dzīvojamā māja Grēcinieku ielā 28, Rīgā, ir celta 1780. gadā. Pēc 2004. gada 24. februāra arhitektu biroja "Progress–Projekts" izstrādātā projekta tika veikti būvniecības darbi - ēkas kopējo platību tik sadalīta dzīvokļiem un birojiem piemērotās atsevišķās telpās. Katrā telpā ir veikts kapitālais remonts līdz baltai apdarei. Ēkā nomainīti un katram dzīvoklim pievadīti visu komunikāciju tīkli.
Konstruktīvie elementi: pamati – laukakmens mūris, ārsienas – ķieģeļu mūris, pārsegumi – koka, jumts – metāla loksnes, kārniņi.
Ir divas ēkas - pirmā, kas ir centrālā ēka, bet otrā atrodas īpašuma pagalma pusē. Pirmajai (centrālajai) ēkai ir pieci stāvi un divas kāpņu telpas. Centrālajā ēkā ir izveidots viens divstāvu dzīvoklis ar plašu terasi kāpņu telpā apvienojot ceturtā un piektā stāva telpas (Nr. 6 un 7). Otrā ēka ir celta no ķieģeļiem un tā ir arhitektūras piemineklis. Tā ir celtne ar velvētu pagrabu, četriem stāviem un bēniņiem, sarkanu kārniņu jumtu. Ēka ar interesantiem dizaina risinājumiem lieliski piemērota biroju ierīkošanai.
Dzīvojamajās telpās saglabātas 18. gs podiņu krāsnis. Ēkā ir centrālā apkures sistēma, ko pārrauga a/s Rīgas siltums. Ēku apsargā sargs, ir novērošanas kameras.
Ēkas pagalms bruģēts, un tajā ir vietas četrām automašīnām - tātad tas nozīmē, ka pagalmā visiem mājas iedzīvotājiem nepietiks vietas automašīnu novietošanai.
Nams atrodas Vecrīgas nomalē, taču mājas iedzīvotājiem, kuri dzīvos centrālajā ēkā jārrēķinās ar visai dzīvo satiksmi aiz loga, jo mašīnu plūsma, kas pārvietojas mājas tuvumā, ir liela.

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv