Reklāma

Imantas Nami
Rīga, netālu no Anniņmuižas parka

Uzklikšķini
Projekta statuss: potenciāls projekts
Ēkas izmantošanas mērķi: privātmājas
Virszemes stāvu skaits: 3
Ēkas kopējā platība: 301,8 m² līdz 337,5 m²
Teritorijas platība: 2564 m²
Cenas: no 1187 LVL/m²
Ekspluatācijā no: 2008. gada janvāris
Attīstītājs: Art-Factory

“ Imantas Nami “ ir 3 jaunas un modernas dvīņu mājas ( kopā 6 sekcijas) ar kopējo platību no 301,8 m² līdz 337,5 m², labiekārtotā 2564 m² teritorijā. Trīs stāvus augstās ēkas atrodas klusā un jaukā vietā netālu no Anniņmuižas parka, mājas tiek celtas izmantojot jaunākās tehnoloģijas un idejas arhitektūrā un celtniecībā pēc „ Smart House” principa. Ļoti labi attistta infrastruktūra, daudz veikalu, ir skolas un bērnudārzi.

Projekts izceļas ar savu interesanto un mūsdienīgo dizainu un plānojumu. Mājas arhitekti ir parūpējušies, lai tās iemītnieki varētu priecāties par apkārtējo panoramu, ko nodrošina lielie logi. Tāpat ir gādāts par to, lai Jūs neliktos traucēti no kaimiņu puses, ko nodrošina starpsienas, kas būvētas no skaņas necaurlaidīga materiāla.

Ēkas tiek tirgotas ar ‘balto’ apdari un pilnībā labiekārtotu, nožogotu un apzaļumotu teritoriju. Tiek piedāvāti 3 veidu plānojumi ar lielu terasi un balkoniem, tāpat katrā sekcija ir iespēja izbūvēt kamīnu. Cenā ir iekļautas augstvērtīgas gan iekšējās, gan ārējās koka durvis un kāpnes pēc pircēja izvēles. Projektā katrai sekcijai ir garāža vienai automašīnai un nojume priekš otras.

Pircējiem dāvanā tiek piedāvāti 4 dažādi jau izstrādāti iekšējā interjera dizaina projekti, kas būs interesanti un piemēroti visdažādākajai pircēju gaumei.

Mājas tiks nodotas ekspluatācijā 2008. gada janvārī.

Mājas cena sākot no 1187 LVL/m²

Papildus informācija par maju iegādes iespejām, noteikumiem un kredītiestāžu piedāvājumiem Jūs varat iepazīties kompānijā “Art-Factory”.

Pārstāvji Kaspars Čaupals, tālr. 29527318, vai Antons Šļesins 26667761

www.art-factory.lv.lv, e-mail: realestate¤art-factory.lv

Adrese: Elizabetes iela 57a, Riga.


„Imantas Nami” – 3 новых, современных дома – близнеца (в целом 6 секций) общей плошадью от 301,8 м2 до 337,5 м2 расположены на благоустроенной территории площадью 2564 м2. Трехэтажные дома находятса в тихом, красивом месте в парке Анниньмуйжас. Дома строятся по новейшим идеям и технологиям в архитектуре и строительстве по принципу «Smart House». Вблизи домов хорошо развита инфраструктура: в округе много магазинов, школы и детские сады.

Проект выделяется своей интересной планировкой и модным дизайном. Архитекторы дома, установив большие окна, позоботились также о том, чтобы жильцы „Imantas Nami” могли наслаждатся красивым видом из окна. Позоботились архитекторы и о спокойствии будующих жильцов – стены построены из высокопрочного, звуконепроницаемого материала.

Дома предлагаются с «белой» отделкой, а также полностью благоустроенной, обнесенной забором и озелененной территорией. Предлагаются 3 вида планировок с большой терассой и балконами. В каждой секции есть возможность установить камин. В цену включены качественные внешние и внутренние деревянные двери и лестница (по выбору покупателя). В проекте для каждой секции предусмотрен гараж для одного автомобиля и навес для другого. В подарок покупателю предлагаются 4 дизайн проекта внутренних помещений, которые удовлетворят желания даже самого требовательного покупателя.

Дом будет сдан в эксплуатацию в январе 2008 года.

Цена за дом начиная от 1187LVL/m²

С дополнительной информацией о возможности приобретения дома, об условиях кредитования Вы можете ознакомиться, связавшись с представителями компании „Art-Factory”: Каспар Чаупал, тел. 29527318,или Антон Шлесин тел. 26667761

www.art-factory.lv, e-mail: realestate¤art-factory.lvKomentāri (1)

sepel 2010-09-25 11:13:03
„Art-Factory” SIA мошенники, кинувшие ни одного клиента.

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv