Reklāma

Rīdzenes Rezidence
Rīga, Vecrīga, Mārstaļu 17

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / tirdzniecība
Virszemes stāvu skaits: 6
Ēkas kopējā platība: 15589 kv. m.
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 72
Telpu platība: 70-250 kv. m.
Cenas: no 3500 EUR/kv. m.
Attīstītājs: SIA "Zaļais fonds"
Arhitekts: SIA "American Construction Group"
Celtnieks: galvenais būvuzņēmējs - SIA "Velve", apakšuzņēmējs - SIA "Moduls Rīga"

Nams atrodas pašā Rīgas sirdī - tās vecpilsētā, bijušās Rīdzenes upes krastos. Kā projekta idejas pamats tiek izvirzīta attieksme pret laika un vietas kontekstu. Projekts ir kā sava veida dzīvokļu kvartāls, kas pieskanojas Vecrīgas apbūvei, jo zelmeņu neformālais izvietojums veido Vecrīgas mājiņu sajūtu un rada plašāku telpu atbilstoši ielas mērogam.

Namā būs plaši dzīvokļi ar lielisku skatu uz vecpilsētu. Namam būs 2 korpusi ar 7 ieeju jeb kāpņu telpām. Dzīvokļos paredzētas 2-5 istabas, ar griestu augstumu līdz 3 m. Ēkas augšstāva dzīvokļiem paredzētas terases un gaisa dārzi, 2.-5 stāvā būs franču balkoni. Ir iespējami kamīnu pieslēgumi dūmenim katrā dzīvoklī. Ēkas pirmajā stāvā paredzēts restorāns.

Rīdzenes Rezidences projektā plānots izbūvēt pazemes autostāvvietu ar minimālo augstumu 2.30m - tās cena būs 40000 EUR. Pazemes autostāvvieta paredzēta 74 automašīnām, un tajā paredzēta iebraukšana no Minsterijas ielas. Iekļūšana namā ar automašīnu iespējama, izmantojot pazemes autostāvvietas piekļuves kartes. Nama drošību nodrošinās Rīdzenes Rezidences apsardzes dienests.

Tas būs de Luxe klases nams. Rīdzenes Rezidences pakalpojumu sistēma tiks radīta saskaņā ar pasaules luksusa klases viesnīcu praksi un labākajām tradīcijām. Potenciālajam mājas iedzīvot; ajam atliks tikai kaut ko vēlēties un to piepildīs nama servisa menedžments - dzīvokļa uzkopšana, veļas mazgāšana un gludināšana, šampanietis, biļetes uz operas pirmizrādi, taksometra izsaukums utt.

Potenciālajam pircējam, kas vēlas iegādātie dzīvokli šajā projektā, jārrēķinās ar attiecīgo cenu, kas ietver sevī ēkas ekskluzīvo atrašanās vietu (Vecrīga), de Luxe klases nama līmeni ar pakalpojumu sistēmas servisu, kā arī ar jārēķinās salīdzinoši augstajām apsaimniekošanas cenām ik mēnesi (1.20 Ls/kv. m. menesī). Ja potenciālajam pircējam ir arī personigā automasīna, papildus dzīvokļa iegādei būs izdevumiem, kas saistīti ar autostāvvietas iegādi (4000 EUR).

Ēku paredzēts nodot ekspluatācijā 2007. gada janvārī.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv