Reklāma

Teātra Arkāde
Rīga, Vecrīga, Teātra iela 2/4

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 6
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 19
Telpu platība: 62,8 - 154,9 kv. m
Cenas: no 4300 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada novembra
Attīstītājs: SIA "IMMOSTATE" ( www.immostate.lv )
Arhitekts: arhitekts – Gints Sakne
Celtnieks: SIA „Kalnozols Celtniecība”

Klusā un skaistā Vecrīgas vietā, iepretim atjaunotās Galerijas „Centrs” modernajām stikla fasādēm, uzcelti divi jauni nami. Jaunā projekta nosaukums ir „Teātra Arkāde”, adrese – Teātra iela 2/4. Abas jaunuzceltās mājas ir arhitektoniski vienotas un to vizītkarte ir graciozas fasādes arkas – tieši pateicoties tām projekts ieguvis savu nosaukumu. Projektu realizē nekustamo īpašumu uzņēmums IMMOSTATE, projektu un mājokļus finansē Nordea banka.

Abās mājās kopskaitā izbūvēti 19 dzīvokļi platībā no 62,8 m² līdz 154,9 m², kā arī vairākas komerctelpas ēku 1. stāvā. „Teātra Arkādē” iespējams iegādāties gan nelielus dzīvokļus ar vienu guļamistabu, gan plašākus dzīvokļus ar divām un trim guļamistabām. Griestu augstums dzīvokļos ir 3 m, dzīvokļi tiek pārdoti ar t. s. balto apdari. Pārdošanas cena – sākot no 4300 EUR/m², šobrīd pārdošanā tiek piedāvāti 14 dzīvokļi.

„Ir vairākas lietas, kas padara šo projektu atšķirīgu no citiem ekskluzīvajiem projektiem Vecrīgā. Pirmām kārtām tā ir „Teātra Arkādes” īpašā atrašanās vieta ar tās sakārtoto infrastruktūru, kā arī Teātra ielas mierīgā un klusā aura. Ja vēlaties izbaudīt Vecpilsētas noskaņu ar tās senatnīgajām ēkām, sarkaniem dakstiņu jumtiem un baznīcu torņu siluetiem, tad šī māja ir būvēta tieši Jums – pa dzīvokļu logiem paveras izcili skaisti skati,” stāsta SIA Immostate pilnvarotā pārstāve Ilze Mazurenko. „Pircēji spēj novērtēt projekta priekšrocības un to parāda arī projekta pārdošanas gaita – jau šobrīd tiek gatavoti vairāki darījumi.”

Stāsta Gustavs Eglītis, Nordea bankas Korporatīvo darījumu departamenta direktors: “Apstiprinot finansējumu “Teātra Arkāde” projektam, kā svarīgu projekta izvērtēšanas kritēriju papildus uzņēmuma pieredzei un finanšu stabilitātei vērtējām arī projekta iekļaušanos pilsētvidē. Lai arī parasti klientu estētikas jautājumi nav baņķieru vērtēšanas kompetencē, šis projekts ir īpašs, jo būvniecība norisinājās Vecrīgā, un piedāvājums ir mērķēts tieši ekskluzīvo mājokļu segmentā. Tieši attīstītāja kompetence, kas ir aprobēta, realizējot vairākus vērienīgus elitāras klases objektus Vecrīgā un galvaspilsētas centrā, bija pozitīva kredīta lēmuma pamatā”.

Projektu iezīmē arī interesanta arhitektūra – abi „Teātra arkādes” nami būvēti Fachwerk stilā, kas atmiņā atsauc Šveices un Austrijas romantiskās senlaicīgo mazpilsētu mājas. Šim stilam tradicionālie koka līstīšu dekorējumi, kā arī matētās un pulētās granīta plātnes mājas fasādē savienojumā ar lielajām stiklotajām arkām ēkas cokolstāvā, rada Vecpilsētai raksturīgu autentiskuma un senatnīguma auru.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv