Reklāma

Ķeizarmeža krasti
Rīga, Mežaparks (pie Ķīšezera)

Uzklikšķini
Projekta statuss: apstiprināts projekts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 52
Telpu platība: 60 - 335 kv. m
Cenas: no 3000 LVL/kv. m
Ekspluatācijā no: 2008. gada
Attīstītājs: SIA „Ķeizarzeme”
Arhitekts: SIA "8 A. M." arhitektu birojs
Celtnieks: SIA "Skonto Būve"

Dabas un klusuma ietvertā vidē tiek būvētas 9 jaunas dažādu augstumu dzīvojamās mājas ar skatu uz Mežaparku un Ķīšezeru. To izvietojums attiecībā pret debespusēm ir pārdomāts tā, lai guļamistabā maigi ieplūstu uzlecošās saules gaisma, vienlaicīgi telpu neuzkarsējot līdz svelmainai temperatūrai. Māju austrumu un dienvidu pusēs, kuras visvairāk pakļautas saules ietekmei, ir izveidoti arhitektoniski mazāki logi salīdzinājumā ar ziemeļu un rietumu pusēs esošajiem. Pateicoties šādam logu izkārtojumam, saule telpā ieplūst kā dabisks siltas gaismas avots. Diennakts tumšajā laikā māju fasādes ir īpaši izgaismotas.

„Ķeizarmeža krastos” tiek piedāvāti 52 dzīvokļi ar pilnu apdari, santehniku, flīzētām vannas istabām, panorāmas logiem, ziemas dārziem vai terasēm. Plašuma sajūtu dzīvokļos rada 3 metrus augstie griesti. Katrā mājā ir izvietoti no 4 līdz 8 dzīvokļiem un iebūvēts lifts. Dzīvokļu plānojumi ir atbilstoši plaši un komfortabli gan ģimenēm ar bērniem, gan cilvēkiem ar kustību traucējumiem, gan arī mazāki dzīvokļi aizņemtiem biznesa cilvēkiem. Dzīvokļos ierīkota arī zemgrīdas apkure.

Katrā „Ķeizarmeža krastu” dzīvoklī iekļauta stikla terase ar dubultu stikla aizdari. Atvērtā veidā tā kļūst par lielisku ārtelpu, bet, aizdarot terases ārējo stikla apjomu, telpa viegli pārveidojama omulīgā ziemas dārzā. No „Ķeizarmeža krastu” terasēm ir labi pārskatāms Ķīšezers un Mežaparks. Ikvienā no deviņām mājām pēdējais stāvs iekārtots kā ekskluzīva dzīvojamā platība jeb "penthouse".

Sīkāka informācija par projektu un iespējām iegādāties dzīvokļus - www.keizarzeme.lv


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv