Reklāma

Katoļu iela 31
Rīga, Katoļu iela 31

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / biroji
Virszemes stāvu skaits: 7 un jumta terase
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 39 dzīvokļi un 5 komercplatības
Telpu platība: 23 - 137 kv. m
Teritorijas platība: 1253 kv. m
Cenas: 2400 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2008. gada II kvartāls
Attīstītājs: SIA „Eiromāja”
Arhitekts: Ivara Šļivkas arhitektu birojs
Celtnieks: SIA „Kartas būve”

Šī ēka tiks būvēta uz 1 253 m² liela zemes gabala. Ēkas būvniecība tika uzsākta 2007. gada vasarā. Ēkas pirmajā stāvā tiks izveidotas 5 komercplatības no 46 līdz 207 kv. m. Sākot no ēkas otrā stāva tiks izveidoti 36 dzīvokļi, kuru platības būs no 23,9 līdz 137 m². Dzīvokļiem tiks paredzētas automašīnu stāvvietas ēkas pazemes autostāvvietā. No pazemes automašīnu stāvvietas līdz 7. stāvam tiks ierīkots lifts. Pazemes stāvvietā tiks paredzēta arī saimnieciska rakstura telpa iedzīvotāju koplietošanai - velosipēdu, bērnu ratiņu novietošanai. Gandrīz visiem dzīvokļiem būs balkoni vai terases.

Pēdējie stāvi būs atvirzīti slīpumā no ēkas fasādēm, stiklu sistēmu vitrīnu izpildījumā. Caur šiem vitrīnlogiem sestā un septītā stāva iedzīvotāji varēs baudīt panorāmas skatu uz parkiem. Sestajā stāvā pieredzēti četri paaugstināta komforta dzīvokļi, bet septītajā – trīs dzīvokļi. Pēdējā stāva dzīvokļiem būs paredzēta vieta kamīnu izbūvei un izbūvētas jumta terases. Ēkas fasādes bagātinās izvirzīti balkoni, stikla vitrīnu galerijas un slīpās fasāžu stikla plāksnes. Ēkas fasādes un koplietošanas telpu apdarei tiks izmantots granīts kombinējot ar koka apdari.

Konstruktīvs risinājums: pamati – dzelzsbetona monolītie; sienas – monolīta betona karkasa/ārsienas – vieglbetona AEROC bloku siltinātiem metāla un stikla paneļiem; apdare – granīts, kombinēts ar apmetumu; pārsegums – dzelzsbetona monolīta pārsegums.

Apkure: centrālā apkure, kas pieslēgta pie A/S „Rīgas siltums” siltumapgādes sistēmas.

Ventilācijas risinājums: piespiedu nosūce vituvē un sanmezglos, gaisa pieplūde dabīgā.

Dzīvokļu apdares līmenis: Visiem dzīvokļiem izveidots iekšējais plānojums un uzstādītas sienu konstrukcijas. Papildus apstrāde netiek paredzēta; tiks izveidota apkures sistēma un uzstādīti apsildes radiatori; tiks uzstādītas koka ieejas durvis ar furnitūru; ūdens apgādes un santehnikas pieslēgums līdz dzīvoklim. Interneta, TV un elektrības ievads dzīvoklī, elektroinstalācijas uzstādīšana nav paredzēta. Iekšējos apdares darbus veiks jaunie dzīvokļu īpašnieki.


Kontaktpersona par projektu:

Mareks Sermolītis

Tālr. birojā: 6 7509933;

Fax birojā: 6 7509930;

Mob. tel.: 25809021;

E-pasts: mareks¤eiromaja.lvReklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv