Reklāma

Katoļu iela 19
Rīga, Katoļu iela 19

Uzklikšķini
Projekta statuss: pabeigts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / biroji
Virszemes stāvu skaits: 6
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 17 dzīvokļi, 3 biroji
Telpu platība: 44 - 125,10 kv. m
Teritorijas platība: 639 kv. m
Cenas: 2500 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada aprīlī
Attīstītājs: SIA „Eiromāja”
Arhitekts: Arhitektu firma „Kubs”
Celtnieks: SIA „Kartas būve”

Ēka ir uzbūvēta uz 639 m² liela gruntsgabala, kas atrodas tieši pretī Klusajam Dārzam. Klusais Dārzs savu nosaukumu ir ieguvis 1990. gadā. Sākotnēji tas saucies par Kijevas parku. Dārzs ierīkots Visu svēto kapsētas vietā iepretim Miera dārzam 1960. gadā pēc Krišjāņa Barona projekta. Parka kopējā platība 4,7 ha.

Ēkas 1. stāvā ir izvietotas sabiedriska rakstura telpas. No 2. līdz 6. stāvam ir izvietoti 17 dzīvokļi ar platībām 44 - 125 m². Katrā stāvā ir izveidoti 3 - 4 dzīvokļi. Gandrīz viesiem dzīvokļiem ir plašas terases vai balkoni. Ēkai ir sava pazemes autostāvvieta, kur katram dzīvoklim ir paredzēta viena automašīnas stāvvieta. Iebrauktuve pazemes autostāvvietā, kā arī ieeja ēkā, sabiedriskajās telpās un pagalmā ir no Katoļu ielas. Pagalms apzaļumots un labiekārtots. Gandrīz visiem dzīvokļiem ir plaši vitrīnu logi ar skatu uz Kluso Dārzu. Augšējo stāvu dzīvokļiem ir vietas kamīnu izbūvei.

Ēkas arējai apdarei no Katoļu ielas puses izmantota stikla fasāžu sistēma un piekārtas akmens, keramikas flīzes. Pagalma fasādes apdarē izmantots krāsots dekoratīvais apmetums. Iekšējai koplietošanas telpu apdarei izmantots granīts kombinējot ar koka apdari.

Konstruktīvais risinājums: dzelzbetona kolonu karkass ar monolītā dzelzbetona pārsegumiem. Vieglbetona sienas tiks aizpildītas ar akmens vates siltinājumu no ārpuses.

Apkure: centrālā apkure, kas pieslēgta pie A/S “ Rīgas siltums” siltumapgādes sistēmas.

Ventilācijas risinājums: piespiedu nosūce virtuvē un sanmezglos, gaisa pieplūde dabīgā.

Apdares pakāpe: Visiem dzīvokļiem izveidots iekšējais plānojums un uzstādītas sienu konstrukcijas. Papildus apstrāde netiek paredzēta, izveidota apkures sistēma un uzstādīti apsildes radiatori; uzstādītas koka ieejas durvis ar furnitūru; ūdens apgādes un santehnikas pieslēgums līdz dzīvoklim. Interneta, TV un elektrības ievads dzīvoklī, elektroinstalācijas uzstādīšana nav paredzēta. Iekšējos apdares darbus veic jaunie dzīvokļu īpašnieki.


Pārdošanā dzīvokļu skaits: viens 3-istabu dzīvoklis ēkas 3. stāvā par cenu 2500 EUR/kv. m, 1 pazemes autostāvvieta par cenu 15000,00 EUR un 2 balkoni, katrs 4,5 kv. m. Dzīvokļa kopējā cena 272 985,00 EURO. Ir lifts, domofons, interneta, TV, elektrības ievadi dzīvoklī. Apdari potenciālais īpašnieks pats veic.


Kontaktpersona par projektu:

Mareks Sermolītis

Tālr. birojā: 6 7509933;

Fax birojā: 6 7509930;

Mob. tel.: 25809021;

E-pasts: mareks¤eiromaja.lv


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv