Reklāma

Āraišu Nams
Āraišu iela 36/38, Rīga

Projekta statuss: pabeigts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3-4; 4-7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 72
Telpu platība: 58 - 148 kv. m
Teritorijas platība: 6290 m²
Cenas: 1400 LVL par m²
Attīstītājs: SIA "Remus Nami"

Tas ir divu daudzdzīvokļu ēku kompleksu, kurā viena ēka ir ar 4-7 stāviem, bet otra ar 3-4 stāviem. Kompleksā ietilpst arī daļēji slēgta auto novietne ēkas cokolstāvā un ekspluatējami jumta laukumi jeb terases. Ēkas atradīsies uz 1.8 m augsta paaugstinājuma, kas padara pievilcīgu 1. stāvu. Ēkas ir izveidotas tā, lai tās būtu ērti apdzīvot arī invalīdiem un ērti pārvietoties ar bērnu ratiņiem.

Ēkās ir centrālā apkure (Rīgas Siltums), ūdens apgāde un kanalizācija (Rīgas Ūdens). Patēriņa uzskaite tiks veikta izmantojot individuālos skaitītājus (apkure, ūdens, elektrība).

Kā projekta pozitīvo aspektu jāmin kompleksa atrašanās vieta - Rīgas pilsētas Teikas rajons, kurš ir tuvu Rīgas centram (10 minūšu brauciens ar automašīnu vai sabiedrisko transportu) un ļauj izmantot Rīgas centra attīstīto infrastruktūru.

Daudzdzīvokļu ēku kompleksa zemes gabals atrodas Āraišu ielā 36 un 38 - tuvu Brīvības gatvei, tomēr tas ir kluss un atdalīts no apkārtējās satiksmes.

Abās ēkās būs izvietoti 72 dzīvokļi ar balkoniem un lodžijām. Dzīvokļi tiks piedāvāti bez apdares un starpsienām brīvam plānojumam. Cenā iekļauti individuālie siltuma, elektrības un ūdens skaitītāji, radiatori, kanalizācijas izvadi, logi un iekšdurvis ar slēdzēj mehānismu, domājamā daļa no kopīpašuma un zemes.

Dzīvokļu īpašniekiem būs iespēja iegādāties autostāvvietas ēku cokolstāvos. Lielākajai ēkai būs 70 autostāvvieta, mazākajai - 18. Dzīvokļi tiek pārdoti bez apdares un starpsienām brīvam plānojumam. Cenā iekļauti individuālie siltuma, elektrības un ūdens skaitītāji, radiatori, kanalizācijas izvadi, logi un iekšdurvis ar slēdzēj mehānismu. Par dzīvokļu daļēju apdari jāslēdz atsevišķs līgums ar SIA "REMUS NAMI", apdares vidējā cena ir 50 - 70 LVL par m².

Kopleksa nodošana ekspluatācijā - 2005. gada jūnijs.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv