Reklāma

Ekskluzīvas Rindu mājas Mārupē
Mārupe, Cepļu iela

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Telpu platība: 185 - 194 kv. m
Cenas: 1100 Ls/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada jūnija
Celtnieks: SIA „Silbloka Būve”

Tiek piedāvātas Ekskluzīvas Rindu mājas Mārupē, kas sevī ietver 3 modernus un funkcionālus divlīmeņa dzīvokļus ar terasēm un vasaras pergolām, kas piešķir īpašu atmosfēru mājas arhitektūrā. Katram dzīvoklim garāža, kas paredzēta vienai automašīnai, kā arī papildus automašīnu stāvvieta pie mājas. Kopumā ir 3 mājas.

Dzīvokļi ir divu veidu: 2 dzīvokļu piedāvātā platība - 185 m²; 1 dzīvokļa platība - 194 m². Dzīvokļi pārdošanā pieejami ar pilnu iekšējo apdari.

Visu māju plānojumā īpaša uzmanība tiek veltīta ērtībai un pārdomātajam izvietojumam. Teritorija apzaļumota un labiekārtota. Neliels attālums līdz galvaspilsētai, tikai 20 km no Rīgas, ļauj Mārupes zemei kļūt par īpaši pieprasītu starp ārpilsētas dzīves cienītājiem. Rindu mājas atrodas klusā vietā blakus jaunizveidotajam ciemam „Mārasciems”, un ir netālu no 25 autobusa galapunkta.

Rindu māju tehniskais raksturojums:

Ēkas pamati – silikāta bloki (24 cm), ar iekšējo horizontālo un ārējo vertikālo siltināšanu; starpsienas – silikāta bloki (12 cm); fasāde – dekoratīvais apmetums; jumta klājums - IKO Bitumena; iekšsienas - gruntētas; pievadītas komunikācijas: elektrība, ūdensvads, vietējā kanalizācija, gāzes apkure.Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv