Reklāma

Metropolia
Rīga, Anniņmuižas bulvāris

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Telpu platība: 49 – 220 kv. m, balkons/terase 7,7 – 174 kv. m
Teritorijas platība: 2,2 ha
Cenas: no 1300 EUR/kv. m ar pilnu iekšējo apdari
Attīstītājs: SIA "B. R. Holdings"
Arhitekts: SIA “Kubs”
Celtnieks: SIA “Kalnozols celtniecība”

“Metropolia” dzīvokļu kompleksā iecerēts uzbūvēt piecas daudzdzīvokļu mājas. To tuvākā apkārtne ir norobežota ar dzīvžogu, izveidojot labiekārtotu atpūtas zonu ar soliņiem un bruģētiem celiņiem patīkamām pastaigām. Tajā atrodas arī “Metropolia” gaismas dārzs ar īpaši veidotiem gaismekļiem un lapenēm. Namu teritorijā izveidoti divi bērnu rotaļlaukumi – mazuļiem līdz 7 gadu vecumam un bērniem 7–12 gadu vecumā. Naktī māju apkārtne ir izgaismota.

“Metropolia” dzīvokļu cenā ietilpst pilna grīdu, griestu, sienu iekšējā apdare un izbūvēti sanitārie mezgli. Dzīvokļa apdares risinājums tiek veidots, konsultējoties ar dzīvokļa īpašnieku.

Nami projektēti tā, lai katrā dzīvoklī ieplūstu daudz dienasgaismas. Dzīvokļos ir plaši logi, dzīvojamajās istabās tie stiepjas no grīdas līdz pat griestiem visas sienas platumā. Visos dzīvokļos dzīvojamā istaba savienota ar virtuvi, veidojot plašu, gaišu telpu. Griestu augstums – līdz 2,95 metriem.

Ēkas unikālas ar to, ka katram dzīvoklim ir atvērta tipa vai stiklots balkons. Augšstāvu dzīvokļiem ir plašas, naktī apgaismotas jumta terases. Ēku pirmajā stāvā ir ērts, mēbelēts, moderni iekārtots vestibils, kur ir patīkami uzturēties, sagaidot viesus. Vestibilā diennakti dežūrē šveicars, rūpējoties par iemītnieku drošību un ērtībām.

Namu iedzīvotājiem un viņu viesiem nodrošināta ērta automašīnu novietošana pazemes un virszemes autostāvvietās, kas aprīkotas ar videonovērošanas kamerām un tiek uzraudzītas cauru diennakti. No pazemes autostāvvietām ar liftu iespējams nokļūt jebkurā mājas stāvā.

Iedzīvotājiem pieejami SIA “IZZI” telekomunikāciju un interneta pakalpojumi, kā arī kabeļtelevīzija un digitālā televīzija.

“Metropolia” ir Latvijā pirmais dzīvojamais komplekss, kurā iedzīvotāju mieru un komfortu nodrošina iekšējās kārtības noteikumi, kas regulē sadzīves kārtību ēkas ekspluatācijas laikā, garantējot savstarpēju sapratni un mierīgu līdzāspastāvēšanu.

Būvniecības pabeigšana:

3. ēka – 2007. gada septembris,

4. ēka – 2008. gada janvāris,

5. ēka – 2008. gada jūnijs.


Komentāri (5)

Vichox 2006-03-23 20:33:21
Norerzerveju dzivokli, tagad gaidu
www 2006-05-11 04:10:09
www.metropolia.lv
UV 2006-05-24 13:27:49
Es uzzinaju, ka uz so projektu Hansene organize ekskursiju sestdien, labais. Pats gribu apskatit klatiene dazus projektus. Pie reizes it ka bushot veel paris Pardaugavas projekti.
kukulis 2006-06-12 04:39:23
Kad gaju vel tikai skatities (biju potencialais pircejs) viss bija super! Bet kad sarunaju aiziet paskatities uz maju un " savu" dzivokli vel talu pirms nodosanas - sajutu tadu attieksmi ka " pats norezerveji - pats vainigs". Visu procesu baigi kave...
To kukulis 2006-08-15 07:36:18
Fignja kakaja. Ja sam tam priobrel kvartirku dlja mami. Otnoshenie normaljnoe. I sroki, kstati, po sravneniju s drugimi OK.

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv