Reklāma

Jomas iela 15
Jūrmala, Jomas iela 15

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 20
Telpu platība: 53 - 171 kv. m
Cenas: sākot no 4500 EUR/ kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada novembra
Attīstītājs: SIA „Gales”
Arhitekts: arhitektu birojs „Vizuālās modelēšanas studija”

Nekustamā īpašuma uzņēmums „Latio”, ekskluzīvi pārstāvot attīstītāju – SIA „Gales”, uzsāk jaunu dzīvokļu tirdzniecību daudzdzīvokļu namā pašā Jūrmalas centrā – Jomas ielā 15. Šis ir viens no retajiem projektiem jauno mājokļu tirgū, kuros mājokļu pārdošana tiek uzsākta neilgi pirms nama nodošanas ekspluatācijā.

„Ēka ekspluatācijā tiks nodota jau šī gada novembrī, un pircējiem tas neapšaubāmi ir liels ieguvums – iegādāties nevis projekta stadijā esošu mājokli un gaidīt kamēr ēka tiks uzbūvēta, bet pirkt gatavu nekustamo īpašumu, kura kvalitāti pircēji pašiem uzreiz ir iespēja novērtēt,” uzsver „Latio” Jūrmalas nodaļas vadītājs Arne Jaunozoliņš.

Ekskluzīvā daudzdzīvokļu nama būvniecība tika uzsākta pagājušā gadā, projektu izstrādāja arhitektu birojs „Vizuālās modelēšanas studija”. Šī jaunā daudzdzīvokļu nama priekšrocība, salīdzinot ar citiem jaunajiem dzīvojamiem projektiem Jūrmalas nekustamā īpašuma tirgū, ir īpašā atrašanās vieta – pats pilsētas centrs netālu no SPA viesnīcām, restorāniem.

Kopumā tiks tirgoti 20 dzīvokļi ar balto apdari. Četri no tiem ir divstāvīgi (divos līmeņos), ar saunām. Dzīvokļiem ir terases. Griestu augstums – 2.85 m. Katram dzīvoklim ir izveidoti inženierkomunikāciju pieslēgumi. Daļai dzīvokļu ir iespēja izbūvēt kamīnus, dažos no dzīvokļiem var ierīkot saunas.

Ir arī 20 pazemes autostāvvietas. Autostāvvietas iedzīvotājiem atrodas pagrabstāvā. Pagraba telpas ir aprīkotas ar ugunsdzēsības signalizāciju un iekšējās ugunsdzēsības ūdensvadu.

Visa teritorija ap ēku ir labiekārtota – saglabāti esošie koki, izveidoti jauni dekoratīvie stādījumi, granīta bruģakmens gājēju celiņi un braucamā daļa, ierīkots bērnu spēļu laukums. Teritorijai ir paredzēts gan funkcionāls gan dekoratīvs ārējais apgaismojums, kas ēkai piešķir īpašu noskaņu iestājoties krēslas laikam. Teritorija ir norobežota gar Jomas ielu un Undīnes ielu izveidojot sētu, kā arī izveidoti dzīvžoga stādījumi gar pārējām zemes gabala robežām.

Ēkas apjoms gar Jomas ielu respektē ielas līkumu un esošās apbūves izveidojušās būvlaides, kas ir atšķirīgas uz abām pusēm no projektējamās ēkas. Tāpēc tā it kā pakāpeniski tuvojas ielai un ir sadalīta vairākos apjomos. Pretstatā tam, ēka gar Undīnes ielu ir veidota kā lineārs pamatapjoms, kam ar fasādes detalizāciju un nelieliem apjoma elementiem panākts smalkāks dalījums, lai tā iederētos Jūrmalas ģimeņu māju apbūvē. Organizējot ēkas apjomu ir izveidots intīmāks iekšpagalms, kas praktiski aizsegts no ielas garāmgājēju skatiem. Jomas ielas pusē ir izveidoti nelieli dekoratīvie stādījumi arī augšējām terasēm.

Ēkai ir divas kāpņu telpas, tām abām veidojam vienotu ieejas lieveni pagalma pusē. Gan ieejas panduss gan panduss iebraukšanai pagraba autostāvvietās ir apsildāms ziemas periodā. No abu kāpņu telpu vējtveriem ir paredzētas ieejas koplietošanas telpā, kas atrodas ēkas pirmajā stāvā. Abām kāpņu telpām ir plašs stiklojums, kam paredzētas veramās daļas katrā stāvā. Finierētās dzīvokļu ieejas durvis (no kāpņu telpām) ir ugunsdrošas. Vienā no kāpņu telpām katrā stāvā ir divi dzīvokļi, otrā kāpņu telpā katrā stāvā četri dzīvokļi Lai nodrošinātu ērtu iekļūšanu dzīvokļos, šai kāpņu telpai ir paplašināts kāpņu laukumiņš-halle ar lielu stiklojumu uz pagalmu.

Ēka tiek piedāvāta mūsdienīgā funkcionālā risinājumā, fasādēm “Extoriet” apdares plātnes un koka apšuvums, plašs stiklojums – elementi, kas raksturīgi un labi iekļaujas Jūrmalas vidē. Gar Jomas ielu ēkai daļēji veidota dubultā stikla fasāde, jo tā aizsargā dienvidu pusē izvietotos balkonus no Jomas ielas intensīvā trokšņa. Dubultajai fasādei izmantota punktveida “spider” stiklojumu sistēma ar īpašu zīda apdruku, kas piešķir eleganci visai ēkai.

Ēkas siltuma apgādei ieprojektēts apkures katls. Katlā kā kurināmo izmanto dabas gāzi. Siltuma nesējs karstais ūdens. Katls, sadales kolektori un sūkņi izvietoti pagrabstāva katlu telpā.

Kā apkures elementi apsildīšanai izmantoti grīdā iegremdēti konvektori ar automātisku regulēšanu. Katrā dzīvoklī paredzēts atsevišķs siltuma uzskaites mezgls – skaitītājs.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv