Reklāma

Dzintara projekti - Vidus 54
Jūrmala, Bulduri, Vidus iela 54

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Ēkas kopējā platība: 33
Telpu platība: 70 - 357 kv. m (ieskaitot terases)
Cenas: no 3729 EUR/m²
Ekspluatācijā no: 2007. gada 2. ceturkšņa
Attīstītājs: SIA "Viskars"
Arhitekts: SIA "Kubs"
Celtnieks: SIA "BL Group"

Jauna trīs stāvus augsta ēka Bulduros, Vidus ielā 54. Fasādes galvenie elementi ir tonēts stikls, kurā kā spogulī atspīd priedes, un gaišas krāsas koks. Ēkas konstrukcijā ir izmantotas kolonnas un pārsegumi no monolītā dzelzsbetona un sienas no ģipša plātnēm.

Dzīvojamās mājas Vidus prospektā 54 izvietojums ir ļoti izdevīgs un ērts. Galvenā priekšrocība – līdz jūrai tikai 200 metri. Ēka atrodas klusā zaļā zonā starp diviem jūrai paralēliem prospektiem – Bulduru prospektu un Meža prospektu.

Trijos stāvos un jumta stāvā izvietoti 33 dzīvokļi. Projekta īpatnība pirmā stāva iedzīvotājiem – mazie dārziņi, kas ir „nožogoti” ar dekoratīviem augiem. Otrā un trešā stāva dzīvokļiem ir balkoni, bet ceturtā stāva dzīvokļiem – plašas terases platībā līdz 58 kv. metriem. Ceturtā stāva dzīvokļu īpašniekiem ir vēl kāda priekšrocība – lai baudītu sauli un dabu, viņiem atliek tikai uzkāpt pa vītņu kāpnēm uz 108 līdz 150 kvadrātmetru plašajām, nožogotām individuālām jumta terasēm. Dažos augšējā stāva dzīvokļos ir iespēja ierīkot kamīnu.

Mājā ir 33 dzīvokļi platībā no 70 līdz 357 kvadrātmetriem (ieskaitot terases). Viesistabas zona visos dzīvokļos ir apvienota ar virtuves zonu. Lielo dzīvokļu (ar platību no 100 kvadrātmetriem) īpašniekiem ir iespēja izvēlēties dažādus plānojuma variantus. Dubultās stikla paketes alumīnija rāmjos nodrošina labu siltumizolāciju, un no mūsdienīga materiāla izgatavotās sienas – labu skaņas izolāciju.

Katram dzīvoklim ir iespējams pieslēgt telefonu, internetu un satelīttelevīziju. Dzīvokļi sagatavoti beigu apdarei ("baltā apdare") - grīdas virsma sagatavota grīdas seguma uzklāšanai, uzstādītas starpsienas, kas sagatavotas krāsošanai vai tapešu līmēšanai, pievadītas komunikācijas, uzstādītas koka ārdurvis.

Pazemes autostāvvieta paredzēta 47 vietām. No tās varēs ātri un ērti nokļūt uz nepieciešamo stāvu ar firmas „Otis” stikloto liftu. Mājā ir ierīkota autonomā gāzes apkure. Ūdens padeve un kanalizācija – pilsētas. Nodrošināta iespēja uzstādīt apsildāmās grīdas tualetēs, vannas istabās un terasēs.

Informācija iegūta www.dzp.lv, kur arī iespējams sīkāk lasīt par šo proejktu!


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv