Reklāma

Dzintara projekti - Dzintaru 64
Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts 64

Uzklikšķini
Projekta statuss: pabeigts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 33
Telpu platība: 71 - 372 kv. m (ieskaitot terases)
Cenas: no 4128 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: jau nodots
Attīstītājs: SIA "Viskars"
Celtnieks: SIA "BL group"

Jauna 3 stāvus augsta ēka Jūrmalā, Dzintaros. Tuvākajā apkārtnē izvietotas savrupmājas. 10 – 15 minūtēs kājām var sasniegt Jomas ielu Majoros, Dzintaru koncertzāli, savukārt ar auto piecās minūtēs var aizbraukt līdz mūsdienīgam tirdzniecības centram un akvaparkam. Tikai 150 metru attālumā atrodas pludmale.

Ēkas fasādes galvenais elements ir tonēts stikls, kurā kā spogulī atspīd priedes. To papildina silta tonējuma koks un gaišas krāsas apmetums. Naktī nams nezaudē neko no sava izskatīguma, jo fasāde tiek izgaismota.

Ienākot pa ieejas durvīm, nokļūsiet plašā un gaišā hallē. Pulētu granīta grīdu vietām nomaina dekoratīvās grants laukumi, zaļu telpaugu saliņas, ierīkotas ērtas atpūtas vietas ar dīvāniem un galdiņiem. Ir arī šveicara lete. Dienas gaišajā laikā hallē ieplūst dabiska gaisma, ko sniedz plašs atrijs, kas šķeļ ēku visā augstumā. Savkārt firmas "Otis" stiklotais panorāmas lifts ar komfortu nogādās augšējos stāvos vai pazemes stāvvietā.

Mājai ir slēgts un labiekārtots pagalms, kas sakoptībā un gaumīgumā neatpaliks no savrupmāju dārziem. Dekoratīvie augi un ziedi, kur acij papriecāties, priedes, kuru ēnā tik patīkami pasēdēt karstā vasaras dienā. Ierīkots bērnu spēļlaukums. Arī pastaigām vai dārza svētkiem ar grilu vietas būs diezgan.

Augšējo stāvu iemītnieki savos dzīvokļos var iekārtot kamīnu un sildīties pie dzīvas uguns. Dzīvokļu plānojums – no 3 līdz 5 istabām – un platība – no 71 līdz 372 kvadrātmetriem (ieskaitot terases). Dzīvokļi tiks tirgoti ar balto apdari. Savukārt pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā, brīvi palikušie dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Dabas klātbūtni pirmā stāva iedzīvotāji var baudīt arī nožogotās terasēs – “dārziņos” –, otrā un trešā stāva iemītnieki – uz balkoniem. Savukārt augšējā stāva dzīvokļu īpašnieki var uzkāpt pa vītņu kāpnēm uz 108 līdz 150 kvadrātmetru plašajām jumta terasēm.

Informācija iegūta www.dzp.lv kur iespējasm arī sīkāk lasīt par šo projektu.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv