Reklāma

Skanstes virsotnes
Rīga, Skanstes iela 29

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 24
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 520
Telpu platība: 40 - 150 kv. m
Teritorijas platība: 20 000 kv. m
Ekspluatācijā no: 2008./2009. gada
Attīstītājs: SIA "Merks" ( www.merks.lv )
Arhitekts: "KVA Architects Ltd"
Celtnieks: SIA "Merks" ( www.merks.lv )

"Skanstes virsotnes" veido četras 24 stāvu dzīvojamās ēkas un slēgta divlīmeņu autostāvvieta, uz kuras jumta izveidota atpūtas zona un bērnu rotaļu laukumi ar kopējo platību 6000 kv. m. Teritorijā atrodas arī apgaismots sporta laukums. Piebrauktuves izveidotas no J. Dāliņa un Grostonas ielām, ar barjeru nožogojumu.

Vienā ēkā izvietoti 130 vienas līdz piecu istabu dzīvokļi, kuru platība ir no 50 līdz 150 kv. m. Katram dzīvoklim ir balkons vai terase. Katrā mājā ir videonovērošana un apsardze. No dzīvokļiem paveras panorāmas skats uz Vecrīgu. Katrā ēkā ir 3 ātrgaitas lifti (2,5 m/s), pirmajos 2 stāvos – saimniecības palīgtelpas un katra dzīvokļa īpašniekam pieejamas noliktavas platībā no 3 līdz 5 kv. m.

Katrā stāvā ir 2 līdz 6 dzīvokļi. Dzīvokļi ir pārdošanā ar pilnu apdari, divos interjera pamatvariantos un trīs vannas istabu apdares variantos. Dzīvokļu apdarē izmantoti augstvērtīgi apdares materiāli: grīdas segtas ar ozola vai Karēlijas bērza vairogparketu Karelila (Somija), finierētās koka durvis pieskaņotas grīdas parketam. Veikts augstvērtīgs sienu krāsojums; dzīvokļu ieejas zonā un virtuvēs izliktas akmens masas flīzes, savukārt vannas istabās izmantotas 2006. gada kolekcijas flīzes un santehnika ar augstas kvalitātes jaucējkrāniem.

Slēgtā divlīmeņu autostāvvieta paredzēta 620 vietām, bet atklāta autostāvvieta dzīvojamo māju teritorijā - 100 vietām. Auto stāvvietas pieejamas katra dzīvokļa īpašniekam.

Ēku nesošās konstrukcijas: pāļu–režģogu pamati, monolītā dzelzsbetona sienas un pārsegumi līdz 14. stāvam; sākot ar 15. stāvu - saliekamā dzelzsbetona sienas un monolītā dzelzsbetona pārsegumi. Ēkās ir pilsētas centrālā apkure, no 19. līdz 24. stāvam - dzesēšanas iekārtas un piespiedu nosūces ventilācijas sistēma. Ūdensapgāde paredzēta no pilsētas ūdensvada. Ēkas pievienotas pilsētas kanalizācijas sistēmai. Galvenā ieeja veidota no alumīnija un nerūsējošā tērauda konstrukcijām ar plašām stiklotām virsmām un aprīkota ar domofonu. Tās tiešā tuvumā izvietota apsardzes telpa un centrālā apsardzes pults.

Informācija iegūta www.skanstes-virsotnes.lv, kur arī var lasīt sīkāk par šo projektu.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv