Reklāma

SUMMERTIME
Jūrmala, Dzintari, Turaidas iela 110

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 90
Telpu platība: 46,0 - 124,7 kv. m
Cenas: no 1900 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada oktobris
Attīstītājs: SIA “Spēks A“
Celtnieks: “Keenoil Ltd”

"Summertime" ir daudzdzīvokļu ēku projekts, kas tiek īstenots Jūrmalā, Dzintaros, Turaidas ielā 110. Līdz Summertime projekta uzsākšanai Lielupes ielejas pļavas nav izmantotas būvniecībai, taču drīzumā šeit būs mūsdienīgi patīkama vide, kas, nezaudējot savu upmalas šarmu, iegūs ērtas dzīvesvietas statusu ar asfaltētiem celiņiem, brauktuvēm un zaļajām zonām, bērnu spēļu laukumiem, sporta un atpūtas centru, kā arī laivu piestātni. "Summertime" 4 ēkas atrodas Lielupes krastā, Jūrmalas aktīvā centra tuvumā, klusā privātmāju rajonā, 10 minūšu gājiena attālumā no Jomas ielas un jūras, tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Vanšu tilta Rīgā, tādējādi esot krustpunktā starp dažādām un daudzveidīgām vidēm.

Kopumā būs 90 dažādi dzīvokļi (ar 2, 3 vai 4 istabām), katram no tiem būs lodžija. Dzīvokļu platība no 46,0 līdz 124,7 m², bet griestu augstums 2,90 m. Dzīvokļi tiks ekspluatācijā nodoti ar pabeigtu iekštelpu apdari un ierīkotu nepieciešamo santehniku. Līdz 2006. gada 11. novembrim iespējams izraudzīties tīkamāko no vairākiem piedāvātajiem apdares variantiem vai, piemaksājot, veidot dzīvokli pēc saviem ieskatiem. Visos dzīvokļos būs ierīkotas mūsdienu prasībām atbilstošas telekomunikāciju un datu pārraides iespējas.

Ēkas tiks nodrošinātas ar centralizēto Jūrmalas pilsētas ūdensvada, kanalizācijas un centralizētās apkures sistēmu. Drošības sajūtu mājās sniegs slēdzamas kāpņutelpas, kas aprīkotas ar domofoniem. Pirmo paraugdzīvokli varēs aplūkot jau 2006. gada rudenī.

Zem dzīvojamajām ēkām būs automašīnu novietnes, kuras tiks pārdotas atsevišķi.

Informācija iegūta www.summertime.lv, kur var lasīt sīkāk par šo projektu.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv